Spektakl

Impro Atak!

Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
miejsce:

Sala Koncertowa PFK

adres:
Sopot, Stanisława moniuszki 12
data premiery:
24 czerwca 2015
czas trwania:
1 godz. 30 min. (bez przerw)
ocena:

oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5

3.6 / 5 (25 głosów)

Impro Atak!

Impro Atak!" to spektakl złożony z krótkich form, czyli tak zwanych gier improwizowanych. Jest niezwykle dynamiczny, w całości zbudowany w oparciu o sugestie widzów. Jego podstawą jest interakcja z publicznością. Widownia zobaczy również tzw. długie formy, których bazą jest jedno sugerowane przez widzów słowo, które staje się inspiracją do pełnometrażowego przedstawienia teatralnego. We wszystkich prezentowanych przez Impro Atak! przedstawieniach aktorzy spośród sugestii widzów wybierają tylko te, które w każdym z nas budzą pozytywne skojarzenia. Dzięki temu improwizacja jest swoistą terapią radości, przeniesieniem się w świat dziecięcej beztroski. Jest także propozycja dla młodszych widzów.

Impro Atak! to zespół profesjonalnych aktorów i muzyków, który specjalizuje się w improwizacji teatralnej. W trakcie ich spektakli pomysły widzów i wyobraźnia aktorów wychodzą sobie naprzeciw. Dzięki nim improwizacja na stałe zagościła na deskach teatralnych, a publiczność zyskała możliwość oglądania różnych jej form. Tutaj zdarzyć się może wszystko - to widownia za każdym razem jest reżyserem i autorem scenariusza spektaklu, zaś aktorzy podejmują niesamowite i nieprzewidywalne wyzwania.

Autor koncepcji i reżyseria: Jacek Stefanik

Występują:Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Magdalena Prochasek, Lilu, Katarzyna Chmara, Wojtek Oleksiewicz, Zorak, Janek Jakubowski, Piotr Gawron-Jedlikowsli, Piotrek Rogucki, Jacek Stefanik oraz muzycy Sławomir Bartkiewicz, Sławomir Badowski.

Recenzja Trojmiasto.pl

Impro atak na Sopot - o spektaklu "Impro Atak!"

Na scenę wbiegają jak zawodnicy MMA, zapowiadani przez lidera grupy. Potem przez półtorej godziny bawią ludzi, dbając o to, by nie...

Zdjęcia

  Przeczytaj także

  Opinie (29) 1 zablokowana

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Sprawdź się

  Gdzie grą na saksofonie debiutował trójmiejski jazzman Przemek Dyakowski?