Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Impro Atak! Musical improwizowany (1 opinia)

improwizacje
wystawia:
Sala Koncertowa PFK
ocena:
5.0 / 5 (1 głos)
5.0
Impro Atak! Musical improwizowany

"Impro Atak! Musical improwizowany", tu już absolutnie wszystko zdarzyć się może... Na dodatek śpiewająco! Wspaniali muzycy na oczach widowni stworzą klimaty rodem z "Hair", "Grease", "Chicago", czy "Krainy Lodu", a rewelacyjni aktorzy wzruszą i rozbawią was do łez. Oto musical jakiego jeszcze nie było, bo inspirowany przez publiczność, która wymyśli tytuł, jednocześnie określając klimat akcji na scenie.

Impro Atak! to zespół profesjonalnych aktorów i muzyków, który specjalizuje się w improwizacji teatralnej. W trakcie ich spektakli pomysły widzów i wyobraźnia aktorów wychodzą sobie naprzeciw. Dzięki nim improwizacja na stałe zagościła na deskach teatralnych, a publiczność zyskała możliwość oglądania różnych jej form. Tutaj zdarzyć się może wszystko - to widownia za każdym razem jest reżyserem i autorem scenariusza spektaklu, zaś aktorzy podejmują niesamowite i nieprzewidywalne wyzwania.

Stwórz to i Ty!

Autor koncepcji i reżyseria: Jacek Stefanik

Występują:
Kamila Salwerowicz, Jolanta Jackowska, Magdalena Prochasek, Lilu, Katarzyna Chmara, Wojtek Oleksiewicz, Zorak, Janek Jakubowski, Piotr Gawron-Jedlikowsli, Piotrek Rogucki, Jacek Stefanik oraz muzycy Sławomir Bartkiewicz, Sławomir Badowski.

Recenzja Trojmiasto.pl

Śpiewająco z Impro Atak! Po spektaklu "Impro Atak! Musical improwizowany" Śpiewająco z Impro Atak! Po spektaklu "Impro Atak! Musical improwizowany"

Śpiewająco z Impro Atak! Po spektaklu "Impro Atak! Musical improwizowany" (5 opinii)

Czy można przygotować musical o wielkiej zielonej serwecie? Improwizatorzy z Impro Atak!...

11 sierpnia 2016

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery