• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Impro Atak! Krótkie formy impro na plaży

improwizacje
kasy:
58 555-22-34
wystawia:
Teatr na Plaży
Teatr Impro Sopot
Impro Atak! Krótkie formy impro na laży

"Impro Atak!" to miejsce, gdzie pomysły widzów i wyobraźnia aktorów wychodzą sobie naprzeciw. Dzięki jej powstaniu, improwizacja na stałe zagościła na trójmiejskich deskach teatralnych. Tutaj zdarzyć się może wszystko - to widownia za każdym razem jest reżyserem i autorem scenariusza spektaklu, zaś aktorzy podejmują niesamowite i nieprzewidywalne wyzwania.

Teatr Impro Sopot "Impro Atak!" to spektakl złożony z gier improwizowanych. Jest niezwykle dynamiczny, w całości zbudowany w oparciu o sugestie widzów. Jego podstawą jest interakcja z publicznością. W repertuarze zespołu znajdują się też długie formy - "Impro Atak! W pogoni za Haroldem" i "Impro Atak! Siła Armando", gdzie bazą jest jedno sugerowane przez widzów słowo, które staje się inspiracją do pełnometrażowego przedstawienia teatralnego. One również zagoszczą na deskach Teatru na Plaży.

Od czerwca 2015 do września 2016 spektakle zespołu Impro Atak! w Trójmieście obejrzało już ponad 4500 osób. Każdorazowo skład osobowy grania owiany jest tajemnicą.

Skład:
Katarzyna Chmara,Jolanta Jackowska, Lilu, Magdalena Prochasek, Beata Różalska, Kamila Salwerowicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Artur Jóskowiak, Adam Kazimierowski,Michał Kruk, Tomasz Marcinko, Konrad Michalak, Wojciech Oleksiewicz, Mateusz Płocha, Piotr Rogucki, Karol Sargalski, Jacek Stefanik, Zorak

Muzycy:
Sławomir Badowski, Sławomir Bartkiewicz, Adam Wojtasik

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery