stat
Impreza już się odbyła

Impresje japońskie - wystawa fotografii

Jacek M. Kozłowski urodził się i większość życia spędził w Warszawie. Kilka lat mieszkał na skraju Karkonoszy. Od ponad 3 lat jest gdańszczaninem. Od 1995 roku regularnie odwiedza Japonię. Obserwuje ludzi, obyczaje, przyrodę, krajobrazy i architekturę. Od kilkudziesięciu lat pasjonuje się fotografią. Należy do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Agnieszka Gutral jest gdańszczanką z urodzenia. Z wykształcenia - polonistka. Pasjonuje się jogą, Japonią i fotografią. Prowadzi Ośrodek Edukacji Prozdrowotnej "Fuji-san" w Gdańsku.

Autorzy o wystawie: Zdjęcia wykonaliśmy w latach 2005-2019 w różnych miejscach i okolicznościach. Z założenia nie miały być pocztówkowym opisem, lecz raczej osobistym oglądem tego, jak każde z nas widzi Japonię i jej mieszkańców. Mimo upływających lat i wielu podróży, ten kraj nadal zachwyca nas i zadziwia. Za każdym razem, gdy stamtąd wyjeżdżamy, wiemy że niebawem do niej wrócimy. Nawet odwiedzając po raz kolejny te same miejsca odkrywamy coś, czego wcześniej nie dostrzegliśmy albo zapamiętaliśmy zupełnie inaczej. Zadajemy sobie wtedy pytanie, czy to miejsce jest inne, czy zmieniło się nasze jego postrzeganie?

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najstarszym zabytkiem w Sopocie, będącym jednocześnie oddziałem Muzeum Archeologicznego w Gdańsku jest:

 

Najczęściej czytane