stat

Impresje japońskie - wystawa fotografii

Jacek M. Kozłowski urodził się i większość życia spędził w Warszawie. Kilka lat mieszkał na skraju Karkonoszy. Od ponad 3 lat jest gdańszczaninem. Od 1995 roku regularnie odwiedza Japonię. Obserwuje ludzi, obyczaje, przyrodę, krajobrazy i architekturę. Od kilkudziesięciu lat pasjonuje się fotografią. Należy do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Agnieszka Gutral jest gdańszczanką z urodzenia. Z wykształcenia - polonistka. Pasjonuje się jogą, Japonią i fotografią. Prowadzi Ośrodek Edukacji Prozdrowotnej "Fuji-san" w Gdańsku.

Autorzy o wystawie: Zdjęcia wykonaliśmy w latach 2005-2019 w różnych miejscach i okolicznościach. Z założenia nie miały być pocztówkowym opisem, lecz raczej osobistym oglądem tego, jak każde z nas widzi Japonię i jej mieszkańców. Mimo upływających lat i wielu podróży, ten kraj nadal zachwyca nas i zadziwia. Za każdym razem, gdy stamtąd wyjeżdżamy, wiemy że niebawem do niej wrócimy. Nawet odwiedzając po raz kolejny te same miejsca odkrywamy coś, czego wcześniej nie dostrzegliśmy albo zapamiętaliśmy zupełnie inaczej. Zadajemy sobie wtedy pytanie, czy to miejsce jest inne, czy zmieniło się nasze jego postrzeganie?

Wystawa fotografii przyrodniczej

11 grudnia 2019 - 31 stycznia 2020

bilety 25 zł
ulgowy 17 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Sztukę o początkach Gdyni napisał znany trójmiejski pisarz. Jaki?