stat
Impreza już się odbyła

Impresje Malarskie " Żłotem malowane"

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA-ART zaprasza na wernisaż wystawy impresji malarskich Złotem Malowanych Magdaleny Jegorow i Karoliny Sprung-Zalewskiej oraz towarzyszący jemu pokaz specjalny biżuterii artystycznej przygotowany przez Edytę Smorawską.

Jest to wystawa prac powstałych w ostatnim czasie, dla wszystkich trudnym, czasie izolacji i ograniczonych możliwości plenerowych. Artystki łączy nie tylko temat fascynacja naturą, jej zmiennością i różnorodnością ale i medium techniki i elementy dekoracyjności oraz symbolika.
Magdalena Jegorow dzieli czas między Polskę i kraje Beneluksu, Jest absolwentką UMK w Toruniu, Wydziału Sztuk Pięknych, fascynuje się obok malarstwa modą i designem. Inspiracja życiem ptaków pawi i flamingów- ich kolorystyka i konwencja, przenosi nas w świat optymistyczny, bajkowy i nieco przewrotny.

Karolina Sprung- Zalewska jest związana z Gdynią i trójmiejskim środowiskiem artystycznym oraz Gdańską ASP, gdzie ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki. Zajmuje się szeroko pojętymi dziedzinami wyrazu artystycznego, obok malarstwa i ilustracji, również ceramiką i projektowaniem graficznym.
Edyta Smorawska zajmuje się projektowaniem i wykonaniem biżuterii ze srebra i bursztynu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?