stat
Impreza już się odbyła

Immortal Onion online

#gramywdomu to seria koncertów LIVE STREAM finansowanych przez Was drodzy słuchacze poprzez dedykowane zrzutki! Trójmiejski zespół Immortal Onion wystąpi z koncertem LIVE STREAM w ramach #gramywdomu ! Grupa zaprezentuje przedpremierowo materiał z płyty "XD [Experience Design]" . Tóż po koncercie zapraszamy na LIVE CHAT z artystami.

Możecie wspierać koncert zespołu Immortal Onion klikając w link zrzutki, który pojawi się pod oknem streamingu. Wspierając artystów i ich sztukę współtworzycie akcję #gramywdomu

jazz - koncerty w Trójmieście


Dochód ze zbiórki w całości trafia do wykonawców, którzy mogą zdecydować o przekazaniu jakiegoś % na specjalny fundusz pomocowy Polskiej Fundacji Muzycznej na rzecz artystów znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej. Dziękujemy za Wasze wsparcie

Zespół Immortal Onion powstał w 2016 r. Jako laureaci Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańsk oraz VI edycji programu "Jazzowy debiut fonograficzny" organizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca wydali w 2017 roku pierwszą płytę "Ocelot of Salvation" we współpracy z wydawnictwem Requiem Records. W ciągu dwóch lat wystąpili z debiutanckim materiałem w sumie w 11 państwach, grając zarówno samodzielne koncerty jak i na międzynarodowych festiwalach. W 2019 roku zespół wydał własnym nakładem album live z koncertu w Sopocie. Na początku tego roku trio podpisało kontrakt z wytwórnią U Know Me Records, co zaowocowało wydaniem w marcu ich drugiej studyjnej płyty ,,XD [Experience Design]".

Inspiracją dla powstania Immortal Onion byli artyści tacy jak: Esbjörn Svensson, Hiromi Uehara, Tigran Hamasyan, czy Tosin Abasi. Od początku ideą przewodnią zespołu było łączenie często bardzo odmiennych gatunków takich jak: jazz, minimal music, fusion, czy progresywny metal. Mimo takiej rozbieżności stylistyk, w których się obracają, zespół stworzył własny rozpoznawalny język.

Album "XD [Experience Design]" to wynik połączenia charakterystycznych dla Immortal Onion energicznych i skomplikowanych rytmicznie fragmentów, minimalistycznych motywów i lirycznych fraz, wzbogacone o brzmienie syntezatorów i nawiązania do szeroko pojętej muzyki elektronicznej.

Po koncercie LIVE CHAT z artystami.

Immortal Onion zagra w składzie:

Ziemowit Klimek - kontrabas/bass/moog
Tomir Śpiołek - instrumenty klawiszowe
Wojtek Warmijak - perkusja

https://zostanzmuzyka.pl/events/immortal-onion-koncert-live-stream/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10-30 zł
Bilety: https://zostanzmuzyka.pl/events/immortal-onion-koncert-live-stream/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku powstała pierwsza opera napisana w Gdańsku?