stat
PATRONAT

Imany (1 opinia)

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Imany! Wokalistka wystąpi 13 października w Starym Maneżu (Gdańsk)!

Relacja z imprezy

Po sukcesie czerwcowego koncertu Imany, wokalistka wraca do Polski! Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, "The Shape of a Broken Heart", wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" z drugiej płyty. W tym roku wokalistka wydała również EP-kę "There were tears", którą promował singiel o tym samym tytule. Premiera najnowszego albumu, "The wrong kid of war", zaplanowana jest na 26 sierpnia.

koncerty w Trójmieście


Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Godzina obsuwy!!!!!! Ile można czekać?!?!?!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Powieść kryminalna "Czerwień" autorstwa Małgorzaty Oliwii Sobczak, której akcja dzieje się w Trójmieście, to pierwszy tom serii zatytułowanej: