stat
Impreza odwołana

Ilustratorskie Spotkania Rysunkowe

Polska szkoła ilustracji kwitnie w najlepsze. Polscy ilustratorzy zyskują coraz większą popularność i poważanie wśród światowych wydawnictw i na międzynarodowych targach i konkursach. Czas ich poznać!

30 czerwca - 4 października 2020, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 2

piątek, godz. 17:00 - 20:00

Wstęp wolny
Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznacie wiele ciekawych twórców ilustracji, zdradzą Wam tajniki swojej pracy i przeprowadzą z wami warsztaty, podczas których oddacie się przyjemności tworzenia ilustracji.

Ze względu na niewielką ilość miejsca dla uczestników obowiązuje rejestracja w wydarzeniu. Jeśli rejestracja nie jest aktywna to niestety wszystkie miejsca są zajęte. Jeśli zapisaliście się, a nie dacie rady dotrzeć - dajcie nam znać, zawsze są jakie osoby na liścia rezerwowej, które mogą wejść na wasze miejsce. Szanujmy nawzajem swój czas, czas to nie pieniądz, to życie.

Czas trwania warsztatów 2 godziny.
Materiały mamy, nie musicie nic przynosić.
Wiek uczestników dowolny.

Spotkania realizowane są w ramach Domów Sąsiedzkich Miasta Sopot, bo to fajne miasto jest.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?