stat
Wydarzenie już się odbyło

IV Gdańska Nagroda Równości im. Pawła Adamowicza

Już po raz czwarty odbędzie się Gala Nagrody Równości podczas której przyznanie nagrody dla osób, które w sposób szczególny działają na rzecz praw człowieka, krzewienia idei równości i różnorodności w Gdańsku.

Gdańska Nagroda Równości przyznawana jest przez Prezydenta Miasta Gdańska od 2017 roku osobom fizycznym za działalność w ostatnim roku na rzecz gdańszczan i gdańszczanek.

Doceniane są działania w obszarze nowatorskich pomysłów, śmiałych idei, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie równych szans, sprawiedliwości społecznej lub przeciwdziałania dyskryminacji wśród mieszkańców i mieszkanek Gdańska. Nagrodzone mogą być także osoby, które dokonały bohaterskiego czynu w obronie praw człowieka, sprawiedliwości społecznej lub godności ludzkiej, z narażeniem własnego interesu, zdrowia lub życia.

Tegoroczna gala wręczenia Gdańskiej Nagrody Równości zaplanowana została na 29 czerwca, w trzecią rocznicę uchwalenia Modelu na rzecz Równego Traktowania, który powstał z inicjatywy Prezydenta Pawła Adamowicza. Do tegorocznej edycji zgłoszono 9 osób nominowanych. Galę zwieńczy koncert zespołu "Same Suki"https://pl-pl.facebook.com/samesuki

Miejsce wydarzenia:

17.00 - 18.00 - I część / Gdańsk ul. Mniszki, odsłonięcie muralu śp. Pawła Adamowicza i wręczenie nagród laureatkom

19.00 - 20.00 - II część / Audytorium ECS, pI. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk - Koncert zespołu Same Suki


Wydarzenie będzie realizowane na żywo.

W koncercie będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 400 uczestników/czek wcześniej zarejestrowanych i obecnych w miejscu wydarzenia.

W ramach wydarzenia obowiązuje limit uczestnictwa w Audytorium ECS do 400 osób.
pula miejsc dla osób niezaszczepionych wynosi 50
pula miejsc dla osób zaszczepionych wynosi 350
pełne zaszczepienie będzie uznawane 14 dni po zakończeniu procesu szczepienia, każdy uczestnik przed udziałem w wydarzeniu będzie poproszony o wypełnienie oświadczenia w którym potwierdzi, iż jest w pełni zaszczepiony lub nie zaszczepiony. Jest to niezbędny warunek do uczestnictwa w wydarzeniu.

pamiętaj o obowiązkowym zasłanianiu ust i nosa tylko za pomocą maseczki oraz dezynfekcji dłoni.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Festiwal Pociąg do Miasta odbywa się w:

 

Najczęściej czytane