stat
Impreza już się odbyła

IV Festiwal Literatury Dziecięcej "Koci Łapci"

Zapraszamy na IV Festiwal Literatury Dziecięcej "Koci Łapci". To wydarzenie, którego celem jest promocja kameralnych, ulubionych gdyńskich księgarni. chcemy Wam także pomóc zdobyć zbiory książek na długie jesienno-zimowe wieczory. Zapraszamy całe rodziny 16 października 2021 r. w godzinach 10:00-14:00 do Muzeum Emigracji, ul. Polska 1.

Podczas festiwalu odbędą się spotkania z autorami książek, księgarzami, biblioteką, warsztaty, premiera najnowszej książeczki gdynieczki "Legenda o zbóju Bernardzie" oraz koncert waszej ulubionej AgataSwieton.

Będą z nami księgarnie:
- Księgarnia Róża Wiatrów Gdynia
- Księgarnia KOGA
- Księgarnia Polanglo Gdynia
- Portowa
- Chimera
- Cafe Księgarnia Vademecum
- Księgarnia Rodzinna Szymelka

Atrakcje dodatkowe:
W środę 20.10. 2021 r. w księgarni Róża Wiatrów odbędą się Warsztaty plastyczne dla dzieci 4-5 letnich.
W piątek 22.10 w księgarni głośne czytanie książki dla dzieci w godz. 11:00 -12:00 w wieku 3-4 latka. Czas trwania ok. 20 - 30 min.

W tym roku podczas festiwalu odbędzie się także premiera kolejnej z cyklu książeczki gdynieczki. Tym razem przybliżymy postać Zbója Bernarda, który mieszkał w lesie, w osadzie zwanej Bernadowo. Historię opowiedział Wam przepięknie w książeczce pod tytułem "Legenda o Zbóju Bernardzie" autor tekstu Szymon Jachimek, a ilustracje namalowała Bogna Pniewska.

Kto chciałby poznać Zbója Bernarda zapraszamy do Muzeum Emigracji w Gdyni 16 października, o godz. 12:00. A kto chciałby odwiedzić las, w którym mieszkał zapraszamy w niedzielę 17 października, o godz. 12:00 na wspólny spacer śladami Bernarda i wiewióry, który poprowadzi Michał Miegoń, przewodnik prowadzący bloga Inne Szlaki, a na co dzień pracownik Muzeum Miasta Gdyni. Każdy kto nas odwiedzi otrzyma swoją książeczkę!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Skąd nazwa statku Sołdek?