stat
Impreza już się odbyła

IN OUT Festiwal - 13 edycja

In out festiwal jest organizowanym od 2005 roku przez Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA wydarzeniem prezentującym eksperymentalne filmy krótkometrażowe z polski i ze świata. Podczas tegorocznej 13 edycji festiwalu będzie można zobaczyć 20 najciekawszych krótkich metraży podejmujących temat performensu wybranych do drugiego etapu konkursu przez jury w składzie: Wojciech Zamiara, Krzysztof Kornacki I Honorata Martin.

PROGRAM:

27.04.2019

12:00-20:00 Projekcje filmów konkursowych
17:00 Performens Honoraty Martin

28.04.2019

12:00-20:00 Projekcje filmów konkursowych
18:00 Ogłoszenie wyników oraz pokaz zwycięskich i wyróżnionych filmów


Tegoroczna edycja Festiwalu IN OUT proponuje temat WIDEO/PERFORMENS. Performens i wideo to aktywności artystyczne o diametralnie różnej ekspresji. Wydawać by się mogło, że parametrem łączącym je jest czas. Pozornie, gdyż ekspresja tych mediów jest zasadniczo inna, a w efekcie inne jest subiektywne oddziaływanie na odbiorcę. Mimo to, już od pierwszych eksperymentów Nam June Paik'a te media współpracują, uzupełniają się i pomagają sobie.

Zasadnicza zmiana dostępności do sprzętu video i jego popularyzacja ciągle wspiera tą relację. Jednocześnie większość wydarzeń znamy za pośrednictwem video (reprodukcji?). Wojciech Zamiara

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Antoni Suchanek, polski malarz marynista, ma swój pomnik w Trójmieście. Gdzie dokładnie się znajduje?