stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

II Festiwal Piosenki Angielskiej - You can sing

II Festiwal Piosenki Angielskiej "You can sing" śladem roku ubiegłego ma na celu przybliżenie Uczniom Szkół Podstawowych języka oraz kultury angielskiej poprzez rozwijanie talentów wokalnych i artystycznych. Jego zadaniem jest również rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych i rozbudzenie wiary we własne siły oraz talent.

Po raz drugi organizatorem Festiwalu jest gdańska szkoła językowa Prestige Lingua.

Sukces I Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbył się w roku ubiegłym utwierdził Prestige Lingua, że wyznawana przez szkołę zasada: nauka poprzez zabawę łączy przyjemne z pożytecznym. W związku z tym również w tym roku szkoła postanowiła zaprosić do wspólnej zabawy Uczniów Trójmiejskich Szkół Podstawowych i okolic.

II Festiwal Piosenki Angielskiej "You can sing" odbędzie się 14.05.2017 o godzinie 10:45 w budynku Teatru Miniatura przy ulicy Grunwaldzkiej 16 w Gdańsku.

Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres: festiwal@prestigelingua.pl, w treści maila wpisując: imię i nazwisko Uczestnika, wiek Uczestnika, tytuł oraz wykonawcę prezentowanego utworu. Zgłoszenia przyjmowane są także bezpośrednio w dwóch placówkach szkoły: na ul. Grażyny 10/2 lub na ul. Jabłoniowej 20/114.

Zapraszamy do współpracy wszystkie Szkoły Podstawowe oraz nauczycieli języka angielskiego z Trójmiasta i okolic!
Czekamy na zgłoszenia Uczestników - Uczniów klas 1-3 oraz 4-6.

Więcej informacji o zbliżającym się Festiwalu oraz regulaminie na stronie: www.prestigelingua.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszy pokaz filmu "Popiół i diament" odbył się w klubie Żak. A gdzie i w którym roku odbył się drugi?