stat

II Festiwal Książki Psychologicznej 2019

  • piątek - sobota, 25 - 26 października
  • Sopot
  • wstęp wolny

Festiwal Książki Psychologicznej to dwa dni wykładów, dyskusji oraz spotkań z autorami najlepszych i najnowszych publikacji psychologicznych i popularnonaukowych. Zapraszamy w dniach 25-26 października do Sopotu!

Nie masz konta na FB? Nie udzielasz się w mediach społecznościowych? Nie ogarniasz Snapchata, Tindera, Instagrama?

Jeśli odpowiedziałeś TAK prawdopodobnie nie należysz do pokolenia iGeneracji. Jeśli powiedziałeś NIE, zapewne urodziłeś się po 1995, a wszystkie te apki znasz jak własną kieszeń. Mimo, że żyjesz szybko i zawsze brakuje ci czasu, czasami masz psychologiczne przemyślenia? A może jesteś rodzicem, opiekunem, liderem zespołu i chcesz dowiedzieć się jak dotrzeć do młodych ludzi? Zastanawia Cię "Dlaczego dzieciaki dorastające w sieci są mniej zbuntowane, bardziej tolerancyjne, mniej szczęśliwe - i zupełnie nieprzygotowane do dorosłości (i co to oznacza dla nas wszystkich)"?

Na te pytanie odpowiada Jean M.Twenge w swojej najnowszej książce iGen, która zapowiada II edycję Festiwalu Książki Psychologicznej, który odbędzie się 25-26 października 2019 roku w Sopocie.

Festiwal Książki Psychologicznej to dwa dni wykładów, dyskusji oraz spotkań z autorami najlepszych i najnowszych publikacji psychologicznych i popularnonaukowych. Atrakcyjne formuły prelekcji, warsztaty dopasowane do konkretnej grupy odbiorców oraz dyskusje z naukowcami, badaczami, dziennikarzami i mentorami ukażą zupełnie nowe oblicze psychologii. Pierwszy dzień festiwalu poświęcony będzie zagrożeniom i korzyściom jakie niesie wirtualny świat, drugi natomiast zadedykowany będzie psychologii politycznej i rozmowom o teoriach spiskowych, aktywizmie oraz postawach społecznych wobec różnych zjawisk politycznych.

To wydarzenie, na którym musisz być, jeśli interesujesz się własnym życiem. Przyjdź i dowiedz się prawdy o funkcjonowaniu człowieka i sobie samym!

www.festiwalksiazkipsychologicznej.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Główna siedziba Muzeum Narodowego przy ul. Toruńskiej 1 znajduje się w gmachu należących niegdyś do: