• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

I RISE WE RISE: SASSY x CHIVAS

lip 29

sobota, godz. 16:00, 19:00

Gdynia,
bilety 90 - 160 zł
Kup bilet
"Jak w górę, to z wami" Bracia James i John Chivas Regal - tworząc podwaliny marki, wiedzieli doskonale, jak ważna są pasja, wytrwałość i ciężka praca, ale pamiętali także, że sukces ma wielu ojców. I warto o nich pamiętać. Bo sukces smakuje lepiej, kiedy się nim dzielimy i czerpiemy wspólnie radość. Tak zrodził się pomysł na kampanię marki Chivas Regal "Jak w górę, to z wami". To hasło przyświecać będzie niezwykłemu wieczorowi w SASSY już 7. stycznia. W ramach Dinner & Show odbędzie się niepowtarzalne spotkanie z najlepszą oprawą artystyczną.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Laura Godziejewska - piękna wokalistka jazzowa, o ciemnym soulowym wokalu zabierze nas w magiczną podróż przez repertuar standardów jazzowych oraz przez światowej sławy hity popowe w najpiękniejszych swingujących aranżacjach. W meandry burleskowego widowiska wprowadzi nas zjawiskowa i błyskotliwa Betty Q - prekursorka i królowa sztuki burleski w Polsce.

Przysłowiową kropkę nad i postawią nasi rezydenci - TONY, HAGEN, BASTIX - to będzie istnie prawdziwa house night! A to wszystko w jedynym i niepowtarzalnym klimacie SASSY,
w najlepszej atmosferze #chivasregal. 
#Chivas #ChivasXV #JakWGóręToZWami #IRiseWeRise #PijOdpowiedzialnie

Zarezerwuj stolik lub lożę...i get lost in SASSY vibes!
Rezerwacje 732 340 604 / rsvp@besassy.pl

ENTRY:
21+ only
Ticket 40 PLN
Bilet zakupiony na sobotnią imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)

SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.
 

Opinie

Sprawdź się

Rzeźba z brązu na sopockim deptaku z parasolem upamiętnia barwną postać związaną z Sopotem. Jest to?