stat
Impreza już się odbyła

Hyde Park II - wernisaż i youtube party

Zapraszamy do wzięcia udziału i uczestnictwa w drugiej edycji wystawy Hyde Park.

Baltic Party 2019

maj 11

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 189 zł
ulgowy 169 zł
Do 12 lutego czekamy na Wasze prace plastyczne, które powiesimy w Dwóch Zmianach i wspólnie będziemy podziwiać na wernisażu. Nie trzeba mieć dyplomu uczelni, nie trzeba być Wielkim i Znanym Artystą (ale jakby coś to można). Wystarczy kochać malarstwo, rysunek, grafikę albo inne takie i się tym w czasie wolnym (albo zawodowo) zajmować. Jest to też szansa dla tych osób, których prac z różnych przyczyn nie mogliśmy do tej pory pokazać.

Ze względu na duże zainteresowanie w zeszłym roku musimy zmniejszyć limit ilości prac jednego artysty do jednej. Kurator wystawy M. Salamon zastrzega sobie prawo do nie pokazania pracy tylko jeśli będzie promować nienawiść, rasizm, seksizm i inne tego typu obrzydlistwa. Prace zbieramy od dzisiaj do 12 lutego. Wystarczy przynieść je do Dwóch Zmian i zostawić na barze. Bardzo prosimy o podpisanie jej z tyłu imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. Z pośród uczestników wystawy jury złożone z wybitnych przedstawicieli światowego środowiska artystycznego wybierze miss (albo mistera) Hyde Parku II. Nagrodzony/dzona otrzyma bilet miesięczny SKM z gdańska do Sopotu oraz uściski. Drugie miejsce to bilet tygodniowy i trochę słabsze uściski.

Po wernisażu, w podziemiach Dwóch Zmian odbędzie się równie demokratyczne youtube party, na którym każdy będzie mógł puścić swoje piosenki.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela kurator wystawy M. Salamon pod adresem: maciej.salamon(małpa)asp.gda.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaka premiera otworzyła dyrekcję Adama Orzechowskiego w Teatrze Wybrzeże?