stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Historie nieoczywiste. Ciekawe miejsca Pomorza - panel dyskusyjny

Jak opowiadać o miejscach trudnych i nieoczywistych miejscach turystycznych? Jakie wyzwania stoją przed autorami publikacji o terenach powojskowych, dawnych fortyfikacjach, obiektach poprzemysłowych, ruinach? Na te i inne pytania odpowiedzi poszuka dziennikarka Dagny Kurdwanowska razem z trójką zaproszonych gości: Michałem Piotrowskim i Marcinem Tymińskim, autorami dwuczęściowej publikacji Zapomniane miejsca. Pomorskie oraz dr. Janem Danilukiem z Hevelianum, autorem wydanej niedawno publikacji Dzieje Fortu. Spacerownik, którą będzie można nabyć w trakcie spotkania.

Spotkanie odbędzie się w środę, 8 września o godz. 17.00 w Sali Strakowskiego mieszczącej się w Wozowni Artyleryjskiej - odrestaurowanym obiekcie militarnym z XIX wieku. Wstęp wolny.

Uczestnicy panelu dyskusyjnego:
Dagny Kurdwanowska - dziennikarka (prowadząca)
Michał Piotrowski - rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego, współautor dwuczęściowej publikacji Zapomniane miejsca. Pomorskie
Marcin Tymiński - rzecznik prasowy Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, współautor dwuczęściowej publikacji Zapomniane miejsca. Pomorskie
dr Jan Daniluk - historyk Hevelianum, autor publikacji Dzieje Fortu. Spacerownik

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym z gdańskich parków znajduje się popiersie Adama Mickiewicza?