Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Have a Nice Hell - performance exhibistyczny - spektakl gościnny

teatr tańca performance
kasy:
533-793-100
wystawia:
Kolektyw Good Girl Killer
Have a Nice Hell - performance exhibistyczny

Good Girl Killer + Patrycja Orzechowska

Produkcja "Have a Nice Hell", którą nazwałyśmy performancem ehxibistycznym jest połączeniem performance'u duetu Good Girl Killer oraz obiektów wykonanych przez Patrycję Orzechowską. Performance został przygotowany do wystawiania w przestrzeniach galeryjnych, gdzie zamiast sceny mamy 'white cube', a zamiast scenografii 'obiekty sztuki'. Przestrzeń służy jako tło i wypełnienie dla działań performerskich, a zaaranżowane obiekty są pomyślane jako hipotetyczna wystawa różnych artystów.

Punktem wyjścia do pracy nad performancem był temat strachu.

Nie zamierzamy jednak straszyć widowni. Nie chcemy przeprowadzać publiczności przez catharsis. Zainscenizowane wydarzenia mogą nawet wydawać się śmieszne lub absurdalne. Nauczono nas się bać i jest to strach rzeczywisty bez względu na to czy zagrożenia są realne. Chcemy, żeby odbiorcy spektaklu zadali sobie pytanie o swoje własne "strachy", pomyśleli o tym w jakich sytuacjach przeżywają strach lub na ile jest on adekwatny. Rzeczywistość absurdalna jest lekkostrawna.

Stworzone przez: Anna Steller
Kreacja: Magda Jędra, Anna Steller
Obiekty: Patrycja Orzechowska
Muzyka: collage

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery