• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Hans Zimmer (10 opinii)

Hans Zimmer, najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i Złotych Globów. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych, które łącznie zarobiły ponad 24 miliardy dolarów. W 2017 Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy! 26 maja będzie można go zobaczyć w ERGO ARENIE!

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Ostatnio można ją usłyszec w podbijającym Wielką Brytanie serialu "The Corwn" oraz "Planet Earth II" emitowanym w BBC1.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


"Hans Zimmer Live on Tour" to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wielowarstwowe przeżycie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast, rozpocznie koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawi się w Australii i Nowej Zelandii, aż dotrze do Europy, w tym do trzech miast w Polsce.

Uczestnicy koncertów Hansa Zimmera wiedzą, że brakuje słów do opisania tego przeżycia. Poprzednia trasa opórcz najintensywniejszych emocji biła rekordy popularności, a bilety na wszystkie koncerty, sprzedały się w zaledwie kilka tygodni.

Artyście na scenie towarzyszyć będzie chór, Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna oraz zespół, w którego skład oryginalnie wchodzą wybitni muzycy jak na przykład Johnny Marr, którego podczas polskich koncertów zastąpi Aleksander Milwiw-Baron! Gitarzysta grupy Afromental i trener z programu "The Voice of Poland" wystąpi z Hansem Zimmerem 26 maja w Gdańsku, 28 maja w Łodzi i 30 maja w Krakowie.

"Chwilo trwaj i nie kończ się" - tymi słowami rok temu Aleksander Milwiw-Baron podsumował współpracę z genialnym kompozytorem. Po raz kolejny został zaproszony, aby towarzyszyć geniuszowi na scenie: "W zeszłym miesiącu miałem wielką przyjemność spotkać się z Hansem na jego trasie w Ameryce. Koncert premierowy w Los Angeles oraz kolejne na festiwalu Coachella zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Nowe utwory i wizualizacje są piorunujące! Hans zaprosił mnie na polskie koncerty w ramach jego tegorocznej międzynarodowej trasy podsumowując słowami: 'we need you, you're in the family now'. Oczywiście zgodziłem się bez zastanowienia".

Aleksander Miwiw-Baron to mulitiinstrumentalista, kompozytor, oraz producent muzyczny. Współpracował z najlepszymi polskimi artystami, zdobył wiele nagród, w tym międzynarodową MTV European Music Award. Telewizyjnej publiczności znany jest jako trener w programie "The Voice of Poland". Jest niezwykle utalentowany, jednocześnie skromny i pełen pokory wobec dokonań innych wielkich artystów.

"Każdy z muzyków który jest zaproszony przez Hansa Zimmera do projektu to wirtuozi, oni sami w sobie są takimi nazwiskami, że mogliby występować w wielkich salach koncertowych z solowymi projektami. Mimo to, wszyscy są niesamowicie skromni, atmosfera w zespole panuje wręcz rodzinna i wszyscy ciężko pracują dla końcowego efektu, którym są widowiska w ramach trasy Hans Zimmer Live. Uwielbiam tych ludzi, są moimi idolami, mimo to podczas pracy dają mi poczucie przynależności do grupy i po prostu jesteśmy jedną ekipą. Mam ogromne szczęście, że po raz kolejny będę mógł do niej należeć." - komentuje Aleksander Milwiw-Baron.

Hans Zimmer to najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara, dwóch Złotych Globów i dwóch nagród Grammy. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych m.in. Król Lew, Gladiator, Interstellar, Cienka Czerwona Linia, Piraci z Karaibów czy Incepcja. Podczas polskich koncertów zaprezentuje przekrój swojej twórczości.

Weekend z gwiazdami w ERGO ARENIE!
Koncerty Andre Rieu i Hansa Zimmera - informacje praktyczne dot. dojazdu


Około 9 tysięcy miłośników muzyki filmowej i klasycznej spodziewanych jest na każdym z dwóch koncertów które w najbliższy weekend (26 i 27 maja) odbędą się w ERGO ARENIE.

W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY informujemy, że w tych dniach wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną. Dedykowana droga dojazdu - Droga Zielona. Od strony Sopotu dojazd będzie możliwy ulicą Łokietka.


Opłata za parkingi :
- parking bezpośrednio przy Hali - 20 zł
- parking zlokalizowany przy ul. Łokietka - 10 zł

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking.

Na czas imprezy, już od godziny 18.30 udostępnione zostaną bezpłatne parkingi tymczasowe zlokalizowane na lewym pasie ulicy Pomorskiej.

Dostępne miejsca parkingowe :
- bezpośrednio przy ERGO ARENIE - około 700 miejsc
- pas utwardzony wzdłuż ulicy Łokietka - około 300 miejsc - czas dojścia do hali 3 min.
- lewy pas wzdłuż ulicy Pomorskiej - około 150 miejsc - czas dojścia do hali 7-10 min.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie hali ERGO ARENA bezpośrednio przed rozpoczęciem koncertu, prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwieramy od godziny 18.30. Warto skorzystać z tej możliwości by przybyć wcześniej do hali oszczędzając czas oczekiwania w korkach, które mogą powstać przy dojeździe do ERGO ARENY.

Dla osób posiadających bilety wykupione w przedsprzedaży internetowej - dedykowany wjazd przy PUB-ie ARENA od ulicy Gospody.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.
Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.
Dodatkowo w dniach 26 i 27 maja w godzinach - odpowiednio - 10.00 - 18.00 i 12.00 - 18.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr 58-76-72-101 ), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

Harmonogram imprez :


- otwarcie drzwi dla widzów - godz. 18.30
- początek koncertu: 20:00
- planowane zakończenie : 22:40 - 23:00


Przeczytaj także

Opinie (10)

 • po ile bilety?

  • 5 0

 • Ten sam repertuar co w roku 2016?

  • 4 0

 • Odswieżcie ceny biletów...

  Bo się trochę nie zgadzają...

  Odpowiedź redakcji:

  Dziękujemy za sugestię. Treść została poprawiona.

  • 3 1

 • Ja rozumiem, że orkiestra + chór + zespół (2)

  Ale bilety na w miarę "bliskie" miejsca do sceny za 440 - 540 zł to lekka przesada...

  Nie wiem czy uda im się zapełnić Ergo arenę przy takich cenach...

  • 14 0

  • to ze ciebie nie stac

   nie znaczy ze kazdy jest tak samo biedny

   • 1 5

  • tak

   tak rok temu się udało ludzi stać na dobrą rozrywke

   • 0 2

 • cena

  No ceny biletów nie polskie

  • 5 1

 • Propozycja

  Do cen dodajcie jedno..... Zero!
  Będzie git

  • 3 0

 • Znowu w Ergo?

  Czemu znowu w Ergo Arena? To miejsce ma fatalna akustykę, która psuje całą przyjemność z odbioru.

  • 7 0

 • Händel naszych czasów

  i cena i reszta też się zgadza ....

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jaką inicjatywę łączącą kulturę z przestrzenią miasta wymyślił i koordynuje związany z Klubem Plama Szymon Wróblewski?