Hands Ania Piwnicka / Wystawa i pop-up store

Projekt "Hands" zrodził się z obserwacji komunikacji niewerbalnej, która według autorki jest bardziej szczera i sugestywna niż jakiekolwiek słowa. Każdy z nas był w sytuacji, której nie dało opisać się słowami. Miłość, wściekłość, radość, żal oraz inne emocje człowiek przekazywał wcześniej niż potrafił się komunikować werbalnie.

14 sierpnia - 22 listopada 2020, godz. 11:00 - 19:00

bilety 10 zł
ulgowy 7 zł

16 października - 13 listopada 2020, godz. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
"Hands" Ania Piwnicka / Wystawa i pop-up store
Otwarcie: 23.05.19, godz. 19:00
Czas trwania: 24.05. - 30.05.19

Swoim projektem autorka ukazuje zapominanie i bagatelizowane ręce, które są najbardziej wyrazistym elementem przekazywania emocji oraz informacji. Prace mimo odniesień fantastycznych czy mitycznych pokazują jak ręce są idealnym medium do przekazywania informacji. Dzięki nim ilustruje sytuacje, które mimo metaforycznej formy opowiadają ukryte historie, które dotykają wielu z nas.

Ania Piwnicka - ur. 24.03.1993 w Gdańsku, absolwentka architektury na Politechnice Poznańskiej (2016). Zajmuje się grafiką projektową oraz ilustracją.
Fascynację rękoma pokazuje w wielu swoich projektach. Zadebiutowała na "Papierówka, Targi Plakatu i Papieru" (2019), dzięki dużemu zainteresowaniu zaczęła rozwijać projekt "Dłonie", by następnie wystawić się na "Targi Plakatu x Sztuka Wyboru"(2019).

Najnowszymi jej projektami są:
- Jeans Jacket Tatoo, swoje szalone pomysły maluje na jeansowych kurtkach, które w swojej formule oraz użyciu farb nawiązują do tatuowania,
- Bread Bag, skłaniając się do ekologicznego trybu życia, zaprojektowała nadruk oraz szyje torby z materiału certyfikowanego GOTS (certyfikat na niewykorzystywanie dzieci do jego produkcji).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeów otrzymał Złoty Krzyż Orderu Virtuti Militari?