stat
Impreza już się odbyła

Grupa Filmowa Darwin - spotkanie

Stacja Kultura zaprasza 12 października o 18:30 na spotkanie z Grupą Filmową Darwin. Wstęp wolny. Wydarzenie na 5-lecie Stacji Kultura!

Grupa została założona w 2012 roku przez Marka Hucza i Jana Jurkowskiego - absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie - i to właśnie oni będą gośćmi Stacji Kultura.

Twórcy w swoim dorobku mają krótkometrażowe serie fabularne publikowane w internecie, takie jak Wielkie Pytania Polskie, Wielkie Konflikty, Zakazane Reklamy Darwina czy Agent 700. Są również autorami tekstów piosenek, które zyskały miano kultowych, jak chociażby "Orki z Majorki".

W 2018 roku Grupa została zaproszona przez platformę Netflix do wyreżyserowania odcinka miniserialu Czarne lusterko - polskiej odpowiedzi na Black Mirror. Właśnie ten odcinek ma najlepsze oceny i budzi największe emocje w odbiorcach.

Grupa Filmowa Darwin to charyzmatyczni, zdolni i młodzi, pełni energii aktorzy, twórcy jednego z najbardziej profesjonalnych kanałów na polskim You Tube, którzy udowodnili, że ciężką pracą i pasją można osiągnąć sukces.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku w Gdańsku odbył się pierwszy spektakl operowy i jaki był jego tytuł?