stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Grupa F/16 - wystawa fotografii

6 lipca - 31 sierpnia 2021, godz. 00:00

Gdańsk, Północna 5
Wstęp wolny
Fundacja Wspólnota Gdańska oraz Galeria Sztuki Nowy Warzywniak zapraszają na niezwykłą wystawę fotografii pt. "Głuchy telefon" niezależnej grupy twórczej F/16.

GRUPA F/16
F/16 - niezależna grupa twórcza zrzeszająca absolwentów Sopockich Szkół Fotografii. Powstała w 2018; swoją działalność rozpoczęła tworząc projekt fotograficzny VOGÓLE - o modzie niemodnie. Grupa skupia fotografów zajmujących się różnymi dziedzinami tego medium; jej projekty tworzą intrygującą mieszankę różnych spojrzeń i wrażliwości połączonych wspólnym tematem.

PROJEKT
Projekt grupy F16 jest rodzajem głuchego telefonu między fotografami. Twórcy nawiązują do pracy poprzednika tworząc ciąg prac w często zaskakujący i nieoczywisty sposób połączonych ze sobą, zamykających się w okrąg, który można zacząć czytać z dowolnego miejsca. Widz czerpie rozrywkę z odkrywania powiązań między fotografiami. Czy jest to kolor, kompozycja, symbolika?

AUTORZY
Iza Szewczyk
Sonia Reiske
Marcin Roziewski
Rafał Kucharek
Szymon Lewiński
Agnieszka i Krzysztof Majewscy
Katarzyna Mrugała
Magdalena Kluczny
Emilia Snochowska
Edyta Czapla
Sławek Pełka
Ania Bobrowska
Michał Miziarski
Monika Woźniak
Michał Polakowski
Kacper Skoczylas

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy powstało Akwarium Gdyńskie?