• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gramy - Gdyńskie Spotkania z Grami Planszowymi (2 opinie)

Niezmiernie miło nam zaprosić Was na czwartą już edycję GRAMY, która odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Gdyni. Miejsce pozostaje to samo - jest to Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, położony w świetnej lokalizacji (blisko SKM).

Będziemy prawdopodobnie dysponowali podobną powierzchnią jak na ostatniej, wiosennej edycji - więc warto wykupić wejściówkę odpowiednio wcześniej (będzie to możliwe na 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy).

Tak jak w czasie edycji jesień 2010 - i tym razem GRAMY odbywa się tuż po największych na świecie targach gier planszowych SPIEL w Essen (Niemcy). Nasi wysłannicy oczywiście się tam pojawią i przywiozą dla Was stamtąd najciekawsze, najgorętsze gry. Będą one prezentowane w specjalnej sali, w której znajdziecie także polskie gry wydane tej jesieni. Nie musisz jechać do Essen, aby poznać najważniejsze światowe premiery - my przywieziemy je dla Was!

Poza tym oczywiście - wypożyczalnia pełna gier (już ponad 500 tytułów - niebawem aktualizacja listy), turnieje, konkursy, prezentacje, sklepik oraz kącik dla dzieci z profesjonalną opieką. Pełny program festiwalu pojawi się już niebawem (do końca września).

A tak to wyglądało w marcu tego roku.Program:

Sobota

Start godz. 10

11:00 - Turniejowa
Turniej Pentago

Pentago to popularna gra logiczna, na pierwszy rzut oka zbliżona do gry w "kółko i krzyżyk". Jednak konieczność połączenia 5 kul w rzędzie, na nieustannie zmieniającej się, obrotowej planszy, jest trudniejsze niż się wydaje! Nauka gry przed turniejem.

13:00 - Turniejowa
Turniej 7 Cudów Świata

7 Cudów Świata, to gra, która zgarnęła największą liczbę nagród w tym roku - m.in. Spiel des Jahres, Deutscher Spiele Preis i inne. Weź udział w turnieju w tę genialną grę w budowę cywilizacji.

13:00 - Turniejowa
Turniej Dobble dla najmłodszych (do 12 lat)

Turniej dla najmłodszych miłośników planszówek. Jak w żadnym innym turnieju, tutaj liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

17:00 - Turniejowa
Turniej Dobble

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!

19:00 - Sala główna
Losowanie nagród

Aby wygrać cenne nagrody wystarczy wypełnić los i zostawić go na stoisku rejestracji, a następnie być obecny w czasie losowania!

20:00
Zakończenie imprezy

Po godzinie 20.00 zapraszamy do restauracji EUREKA na after-party!

Niedziela


Start godz. 10

11:00 - Turniejowa
Turniej Pitchcar Mini

Powrót do krainy dzieciństwa. Pokaż, że nie marnowałeś czasu, grając w kapsle w wyścigu dookoła piaskownicy. Dziś w wersji de-luxe - czyli Pitchcar Mini! Nauka gry przed turniejem.

13:00 - Turniejowa
Turniej Neuroshima Hex

Turniej jednej z najciekawszych polski produkcji ostatnich kilku lat. Proste zasady, emocjonujące potyczki i wartościowe nagrody dla zwycięzcy! Nauka gry przed turniejem.

13:00 - Turniejowa
Turniej Skaczące Małpki dla najmłodszych (do 12 lat)

Wesołe małpki skaczą po drzewach i wspinają się na palmę, ale jeden nieostrożny ruch i mała małpka może spaść z drzewa. zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy umieści swoje małpki na drzewie.

17:00 - Sala główna
Losowanie nagród

Aby wygrać cenne nagrody wystarczy wypełnić los i zostawić go na stoisku rejestracji, a następnie być obecny w czasie losowania!

18:00
Zakończenie imprezyWięcej informacji na stronie

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • :)

  Bardzo fajna impreza dla młodszych i starszych! Polecam!

  • 5 0

 • Bylem, zobaczylem, pogralem :)

  czekam na nastepne GRAMY :)

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Siedziba Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 1 funkcjonuje jako muzeum od...?