• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gra w Mafię / Projektornia GAK

Serdecznie zapraszamy na szóstą(!) odsłonę gry w Mafię! Uwierzcie nam, że ta rozgrywka odmieni Wasze życie. Będzie pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Ciekawostka pomiędzy rundami, od czasu do czasu z głośników nieco głośniej poleci muzyka, to będzie czas na konsultacje z innymi uczestnikami rozgrywki. No bo kto będąc na imprezie nigdy nie spiskował, albo nie planował małych żartów i psikusów. Może podczas pogaduszek na boku powstaną sojusze Mafia-Miasto? Liczymy na Waszą inicjatywę, nic już nie sugerujemy. A jeśli nigdy nie grałeś w Mafię, to już tłumaczymy co i jak. Mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zajmą się nimi mafiozi.

Nasze rozgrywki w Mafię są częścią cyklu integracyjnych warsztatów z pobudzania wyobraźni, które w zależności od wydarzenia będą przybierać różne formy. Zapraszamy każdego, kto ukończył 15 rok życia. Stawiamy na zabawę i grę towarzyską, w której każdy może wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry. Nie ma się czego bać, wystarczy przyjąć swoją nową rolę i zacząć żyć rzeczywistością np. policjanta tropiącego złoczyńców.

Zapewniamy Mistrza Ceremonii i niepowtarzalny klimat, a wszystko to zgodnie z panującymi obostrzeniami epidemiologicznymi. Grałeś już w Mafię? Super! Przyjdź i zabaw się z nami kolejny raz. Nigdy o tym nie słyszałeś? Jeszcze lepiej, pozwól nam wprowadzić Cię w tajemniczy świat obywateli, policjantów, tajnych agentów no i oczywiście włoskiej mafii. Dla zwolenników jasnych wyjaśnień podajemy definicję Mafii z Wikipedii.

Mafia - towarzyska gra fabularna symulująca walkę pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością. Gra charakteryzuje się ogromną elastycznością zasad, dzięki czemu można ją rozgrywać w niemal dowolnie licznej grupie. Gra wymaga i rozwija umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, przekonywania, a także kontroli mowy ciała oraz innych sygnałów niewerbalnych.

UWAGA

Osoby biorące udział w poprzednich edycjach Mafii mogą przyjść na godz. 18:30 (o 18:00 będziemy tłumaczyć zasady nowym uczestnikom).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Gra przewidziana jest na ok. 2h.
Wstęp: 5 zł
Wiek: 15+
Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Opinie

Sprawdź się

W którym roku "Sołdek" jeden z oddziałów Narodowego Muzeum Morskiego został pierwszy raz zwodowany?