stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Golecka/Kujawa - Kobiety

Zapraszamy na koncert Kobiety, na którym zabrzmią utwory o płci pięknej, ich różnych obliczach, rozterkach i odmiennych życiach.

W większości będą to niezapomniane polskie evergreeny, ale będzie można też usłyszeć kilka utworów zagranicznych. Na scenie, oprócz zespołu wybitnych muzyków, wystąpią dwie wokalistki, poruszające się na co dzień w różnorodnych stylistykach - od piosenki aktorskiej, przez musical, aż do jazzu, co sprawi, że koncert na pewno będzie wielobarwny i trafiający do każdego, niezależnie od gustów muzycznych, wieku czy płci.

jazz - koncerty w Trójmieście


Katarzyna Golecka - wokalistka, półfinalistka programu "Mam Talent" 2017, uczestniczka "Bitwy na Głosy" 2012 (drużyna Beaty Kozidrak). Przez dwa sezony - solistka Śródmiejskiego Teatru Muzycznego w Warszawie. Nagrała tytułową piosenkę do filmu Walta Disneya "Kopciuszek" 2015. Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Agata Kujawa - wokalistka, aktorka, tancerka, animatorka kultury. Absolwentka specjalności MUSICAL Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureatka wielu festiwali w m.in. festiwalu OFPA Reflektor. Uczestniczka programów telewizyjnych: "Tak to leciało", "Szansa na sukces", "X-Factor". Założycielka Trójmiejskiej Pracowni Muzycznej - Bear Sound. Prowadzi warsztaty wokalne, aktorskie oraz taneczne z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce.

Na koncercie wystąpią:
Katarzyna Golecka - wokal
Agata Kujawa - wokal
Ariel Suchowiecki - instrumenty klawiszowe
Szymon Zalewski - kontrabas/gitara basowa
Mikołaj Stańko - perkusja

 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku po raz pierwszy w Gdańsku odbył się Ogólnopolski Turniej Poezji Społecznie Zaangażowanej o Nagrodę Czerwonej Róży?