• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Głosy dla hospicjów. Koncert: Młynarski Kameralnie

Na całym świecie 8 października organizowane są koncerty charytatywne pod hasłem "Voices for Hospices". Również w tym roku dzięki Akcja Anima, Konsulat Kultury i Gdyńskie Centrum Kultury oraz agencji Howinnga zapraszamy na kolejny niezwykły koncert w ramach cyklu "Głosy dla Hospicjów" na rzecz naszych najmłodszych podopiecznych Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań.

Wszystkich ludzi o wielkich i wrażliwych sercach zachęcamy serdecznie do udziału i wsparcia naszej działalności.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Koncert "Młynarski Kameralnie"
Gość specjalny: Zbigniew Zamachowski
Prowadzenie i śpiew: Iza Połońska

O koncercie:
Koncert Młynarski Kameralnie
- to kolejny projekt Izy Połońskiej i Leszka Kołodziejskiego. Jest wyrazem tęsknoty za czasem kiedy jakość, precyzja, inteligencja i tzw. czucie słowa, czyli prawdziwa umiejętność zamykania myśli i spostrzeżeń w słowa stanowiła wartość nadrzędną i jednocześnie była pewnego rodzaju oczywistością, wymogiem dla tzw. autora tekstu.

Chyby nikt w historii polskiej piosenki nie żonglował owymi składnikami tak celnie jak Mistrz Wojciech Młynarski, jednocześnie spowijając opowiadane historie w lirykę rodem z Gałczyńskiego. I chyba Nikt nie potrafił w tak wysoce intelektualny, elektryzujący sposób pisać o miłości...
Skąd to się wzięło? Z fascynacji pierwszymi polskimi kabaretami? Z miłości do twórczości Boya- Żeleńskiego, Tuwima, Przybory, wspomnianego Gałczyńskiego i wielu Innych Poetów... z domu rodzinnego, z Miłości Matki?

Na te pytania autorzy koncertu i ich wyjątkowy gość Zbigniew Zamachowski postarają się w trakcie koncertu poszukać odpowiedzi.

Bilety: od 100 zł
Dostępne: Interticket oraz CultureBox Gdynia

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zaproszenia /cegiełki (od 100 zł/os.) można zdobyć wysyłając wiadomość prywatną do Hospicjum Dziecięcego Bursztynowa Przystań
www.facebook.com/events/513190246110307
https://www.facebook.com/hospicjumdzieciecegdynia

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Patronką którego trójmiejskiego teatru jest Agnieszka Osiecka?