• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Glenn Miller Orchestra

GLENN MILLER ORCHESTRA z programem Swinging Christmas pod koniec roku w Polsce! Muzyka ma niezwykłą moc przenoszenia nas w inne czasy i miejsca!

Już w grudniu 2024 r., legendarna, światowa orkiestra BIG-bandowa The World Famous GLENN MILLER ORCHESTRA zagości ponownie w Polsce! Grupa wystąpi ze swoim najnowszym programem "Swinging Christmas". To będzie niezapomniane muzyczne przeżycie, które przeniesie widzów w czasy złotego okresu swingowej ery! GLENN MILLER ORCHESTRA to zespół, który przez lata zachwycił miliony słuchaczy na całym świecie. Powstał pod wodzą genialnego kompozytora i aranżera, Glenna Millera. Do dzisiaj orkiestra kontynuuje jego dziedzictwo, zachowując autentyczność i niesamowitą energię na scenie.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Artyści zabiorą widzów w muzyczną podróż po największych przebojach Glenna Millera i jego orkiestry. To gwarancja niezapomnianych chwil przy tak znanych utworach jak: "Moonlight Serenade", "Ain't We Got Fun", "Somewhere over the Rainbow", "A String of Pearls", "Little Brown Jug", "At Last", "You Made Me Love You", "I've Got the World on a String", "Sing Sing Sing", "American Patrol", "In the Mood", "We'll Meet Again", "Chattanooga Choo Choo" czy "Pennsylvania 6-5000". To wyjątkowa okazja, aby na własne uszy usłyszeć te ikoniczne kompozycje wwykonaniu jednej z najlepszych orkiestr na świecie.
Kup bilet

29 czerwca - 7 lipca 2024, godz. 20.00

Sopot
bilety 69-239 zł
ulgowy 49-149 zł
przedsprzedaż 49-199 zł
Kup bilet
paź 12

sobota, godz. 17:00

bilety 207 - 257 zł
Kup bilet

Opinie

Sprawdź się

Jaką premierą teatralną zainaugurowano działanie obecnego gmachu Teatru Muzycznego w Gdyni?