stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańsku, filozofuj! pt. "Bóg wiary i Bóg filozofii"

Najbliższe spotkanie z serii "Gdańsku, filozofuj!" pt. "Bóg wiary i Bóg filozofii" wokół nr. 6 "Filozofuj!" pt. "Bóg i religia" odbędzie się 19 stycznia(wtorek)o godz. 18:00 w "Nowej Kolonii" (dawna Restauracja Morska) w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej 51.

Oto pierwsze w Polsce czasopismo popularnofilozoficzne: "Filozofuj!": http://filozofuj.academicon.pl/wydania/. Ostatni numer pt. "Bóg i religia" : http://filozofuj.academicon.pl/filozofuj-2015-nr-6/. Od połowy stycznia będzie dostępny w Empikach w wersji drukowanej.

Wokół kolejnych numerów czasopisma zaczęliśmy organizować dyskusje filozoficzne pod nazwą "Gdańsku, filozofuj!". Spotkania mają na celu popularyzację filozofii, krytycznego myślenia oraz kształcenie kultury dyskusji na bazie racji (wiedzy), a nie emocji, co wydaje się niezbędne w debacie publicznej. Skierowane są do uczniów szkół ponadpodstwowych, studentów (kierunków nie tylko humanistycznych) oraz wszystkich innych inteligentnych i ciekawych świata osób, którym zależy na rozwoju intelektualnym.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który działający do dzisiaj teatr jest najstarszym teatrem niezależnym w Trójmieście?

 

Najczęściej czytane