• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańskie Dni Seniora w Parku Oruńskim

27 października 2023 - 3 marca 2024

bilety 35 - 79 zł
ulgowy 31 - 36 zł

w każdą niedzielę (do 22.12), godz. 10:00

Wstęp wolny
Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora zapraszamy już w najbliższą sobotę (1 października) w godzinach 12:00-14:30 na Gdańskie Dni Seniora 2022, które odbędą się w Amfiteatrze Orana w Parku Oruńskim im. Emilii Hoene!

W programie Strefa Aktywności Senioralnej, Kawiarenka oraz Koncerty lokalnych artystów! A to wszystko - bezpłatne i otwarte dla seniorów z całego Gdańska! "Dzień Seniora" w Parku Oruńskim będzie inauguracją Gdańskich Obchodów Seniora.

O godzinie 12:15 wydarzenie rozpocznie się koncertem zespołu "The Fellows" - grupą muzyczną Sceny Muzycznej GAK, która zagra covery najbardziej znanych i lubianych przebojów.

Zespół w składzie:
- Adam Koperwas
- gitara prowadząca, kompozytor. W końcu lat 1960. zaczynał w klubie U Jurasa w Sopocie, później kontynuował w różnych formacjach rockowo-bluesowych.
- Zbigniew Gura - basista, bardzo doświadczony muzyk, grający na wielu estradach w Polsce i za granicą, obecnie członek zespołu The Workers Band.
- Tadeusz Leszczyński - perkusista i gitarzysta, kompozytor, weteran wielu klubów i scen w Polsce i za granicą, grający z wieloma różnymi muzykami w ramach jam sessions, na imprezie
Motława Beat w składzie zespołu Takty.
- Andrzej Walasek - wokalista, gitarzysta, kompozytor, mający za sobą udział w kilku grupach rockowych, w tym The Workers Band.
- Jan Stoppa - gitara rytmiczna, wokalista, kompozytor. W latach 1960. w trzonie sopockiego zespołu Takty, w 2009 roku uczestniczył w imprezie Motława Beat w odnowionym składzie tego zespołu. Od kilku lat współpracuje z Zenkiem Miluskim w ramach duetu  Yester Day wykonującego utwory Beatlesów.

O godzinie 13:15 gdańskich seniorów, ze sceny Amfiteatru Orana rozrusza Natalia Marszałkowicz, z którą będzie można poćwiczyć energiczną zumbę z elementami fitness!

Podczas całego dnia, w Parku Oruńskim będzie można odwiedzić Kawiarenkę dla Seniorów oraz Strefę Aktywności Senioralnej!
Program:
12:00 Oficjalne otwarcie obchodów Gdańskich Dni Seniora
12:15 Koncert zespołu The Fellows
13:15 Zumba z elementami fitness
13:35 Slavica Dance - Justyna Bolek

12:00-14:30 Strefa Aktywności Senioralnych
12:30-14:30 Kawiarenka dla seniorów (kawa, herbata, drożdżówka)

Więcej informacji na stronie wolontariatgdansk.pl/dzien-seniora/

Partnerstwo Miasta Gdańska, Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku oraz Gdańskiego Archipelagu Kultury

Opinie

Sprawdź się

Siedziba Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 1 funkcjonuje jako muzeum od...?