stat
Impreza już się odbyła

Galeria Otwarta - nabór prac

Do 7 listopada można zgłaszać prace do Galerii Otwartej - miejsca dla amatorów i amatorek sztuk plastycznych. Projektornia GAK udostępnia ściany wszystkim, którzy chcą podzielić się z innymi swoją twórczością. Organizatorzy nie ograniczają wizji uczestników i uczestniczek, zachęcają do wyjścia z domu i poznania osób, których pasją są sztuki plastyczne.

19 lipca - 11 sierpnia 2021, godz. 18:00

Gdańsk,

27 maja - 15 sierpnia 2021

bilety 1-18 zł
15 listopada 2013 o godzinie 18:00 odbędzie się pierwsze spotkanie i wernisaż wystawy. Zaproszeni na niego zostaną profesjonalni artyści i teoretycy sztuki celem zainicjowania swobodnej dyskusji dotyczącej kondycji twórczej.

Jak piszą organizatorzy: "To co masz zawiesić na swojej ścianie umieść na naszej. Nasze ściany są dla Ciebie. Oferujemy możliwość podzielenia się swoim artystycznym spojrzeniem z innymi, których wrażliwość daje impuls do kreatywnego spędzania czasu.
Stworzymy przyjazne miejsce dla prezentacji twojej twórczości. Zasady rządzące sztuką pozwalają bezpiecznie, bo w ramach sztuki, odkryć to, co się naprawdę czuje, dlatego jest to tak cenne".

W planach jest założenie wspólnej galerii internetowej.
Regulamin i oświadczenie uczestnika/uczestniczki pobrać można ze strony: projektornia.art.pl.

Prace należy dostarczać do Projektorni Gdańskiego Archipelagu Kultury do 7 listopada 2013.
Adres: ul.Dworska 29a, 80-723 Gdańsk Brzeźno, tel.58 343 46 91

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który duży gdański festiwal o zasięgu międzynarodowym kultywuje tradycje Solidarności w przejawach kultury?