stat
Wydarzenie już się odbyło

Gala Finałowa III Festiwalu Wrażliwego

Wydarzenie w ramach

Gala wręczenia nagród festiwalowych - "Oskarów Wrażliwości" najlepszym polskim reporterom. W tym roku nagrody wręczą im Ewa Ewart i Tomasz Raczek. Galę uświetni niezwykły koncert - recital Stanisława Soyki.

Relacja z imprezy

Zwieńczeniem festiwalu jest uroczysta Gala Finałowa, a jej kulminacyjnym momentem - wręczenie nagród najlepszym polskim reporterom i dokumentalistom.

Nagrody wręczają w tym roku niekwestionowane autorytety. Twórca i krytyk filmowy - Ewa Ewart i Tomasz Raczek.

Prowadzenie gali - Janusz Daszczyński.
Gościem honorowym będzie wiceprezydent Miasta Gdyni Michał Guć.

Festiwal nagradza tych, którzy tę rzadką zdolność wrażliwej obserwacji i szacunku ukazują w swoich dziełach. Nagrodą dla zwycięzców są unikalne statuetki autorstwa zakopiańskiego rzeźbiarza Marcina Rząsy, który przygotowuje je specjalnie na tę okazję.

Organizatorzy doceniają także ludzi wyjątkowych, którzy bezinteresownie pomagają innym. Człowiek Wrażliwy to szczególna kategoria stworzona, by uhonorować ludzi zaangażowanych w pomoc potrzebującym. Bez oczekiwań, za to z uważnością. Bez potrzeby rozgłosu - z serca. W tym roku nagrodę otrzyma 5 wyjątkowo wrażliwych ludzi z Pomorza. Do nagrody nominuje w tym roku partner główny festiwalu - hospicjum Pomorze Dzieciom.

Gali towarzyszył będzie niezwykły recital Stanisława Soyki, który podobnie jak wszyscy prowadzący galę - zagra dla nas charytatywnie - z potrzeby serca.

Dochód z wydarzeń festiwalowych przeznaczony jest na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom - podopiecznym Fundacji Zostaw Swój Ślad i dziecięcym hospicjom domowym. Goście gali także występują dla Was charytatywnie.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/338740803425236/

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

W jakiej miejscowości nie ma oddziału Muzeum Narodowego w Gdańsku?