• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

GFT 2022 / BEHIND THE SCREEN / THE SPACE

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Klubu Żak, musimy odwołać spektakle "Behind the screen" i "The Space" zaplanowane 23.01.2022 w ramach zimowej odsłony Gdańskiego Festiwalu Tańca. Prosimy o zwrot biletów w kasie klubu - w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117.

BEHIND THE SCREEN | THE SPACE | 14. Gdański Festiwal Tańca / zima. Gdański Festiwal Tańca rozpocznie nowy rok prezentacją trójmiejskiej sceny tanca. W styczniu zapraszamy na spotkanie z tancerzami baletu Opery Bałtyckiej. Wieczór rozpocznie solo w wykonaniu Sayaki Haruny-Kondrackiej "Behind the screen" (nagroda publiczności w Solo Dance Contest 2021), a zakończy go spektakl "The Space". Obie choreografie są stworzone przez Roberto Tallarigo.

maj 20-22

piątek - niedziela

Sopot,
Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (do 27.06), godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
BEHIND THE SCREEN / Sayaka Haruna-Kondracka
choreografia: Roberto Tallarigo / wykonanie: Sayaka Haruna-Kondracka / 10 minut
Solo "Behind the screen" miało premierę podczas tegorocznego Solo Dance Contest, gdzie zdobyło Nagrodę Publiczności. Po spektaklu tak pisał Łukasz Rudziński: "Natomiast najbardziej spójną teatralną formę ma solo od lat zadomowionej w Polsce solistki Opery Bałtyckiej w Gdańsku - Japonki Sayaki Haruny-Kondrackiej. Łukasz Rudziński: "Jej wykonane premierowo "Behind the screen" przypomina przestrzeń snu, w której tancerkę czekają rozmaite, przetworzono komputerowo głosy - duchy."

THE SPACE / Collectivo Contemporanea
koncept, choreografia: Roberto Tallarigo / wykonanie: Sayaka Haruna-Kondracka, Gwenllian Davies, Gento Yoshimoto, Bartosz Kondracki, Giovanni Chavez Madrid, Milena Crameri / 30 minut
"The Space" to niezależny projekt tancerzy Opery Bałtyckiej, którego choreografem i pomysłodawcą jest Roberto Tallarigo, znany festiwalowej publiczności ze spektaklu "KaruzeJa".
"Tytułowe "The Space" to wywiedziona od Immanuela Kanta "przestrzeń" traktowana przez Kanta jako forma zmysłowej naoczności. W myśl tej teorii, każda rzecz, którą widzimy, ma dla nas wymiary przestrzenne i zajmuje określone miejsce w czasie. Sposób ludzi na postrzeganie wszystkiego w trójwymiarowej przestrzeni jest jedyną dostępną nam formą widzenia świata, a jedynym dostępnym sposobem myślenia jest poruszanie się po antonimach: stałość - zmienność; jedność - wielość; przyczyna - skutek. W tych pojęciach zamyka się filozofia spektaklu, wykonanego przez zgrany, elektryczny w ruchu zespół tancerzy." (Łukasz Rudziński / facebook.com/GdanskiFestiwalTanca)

Ważne informacje:
Warunki uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Klub Żak zgodnie z aktualnymi zasadami sanitarnymi, w tym z obowiązującymi limitami. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych. Po wyczerpaniu obowiązującego limitu miejsc warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest okazanie przy zakupie biletu Unijnego Certyfikatu Covid dokumentującego zaszczepienie, statusu ozdrowieńca lub aktualnego negatywnego wyniku testu na obecność wirusa (nie starszego niż 48 godzin) - zwanego dalej Paszportem Covidowym.

Bilety z puli dla osób zaszczepionych będą w sprzedaży 15 minut przed wydarzeniem i można je nabyć po okazaniu aktualnego Paszportu Covidowego wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość kupującego. Okazanie powyższych dwóch dokumentów jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu i tym samym do zakupu biletu.

Szatnia jest bezpłatna i jest czynna tylko w trakcie imprez muzycznych i teatralnych. Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 - 30 zł
Bilety:
30 zł
25 zł – zniżka na Kartę Do Kultury
20 zł – ulgowy dla studentów, uczniów, seniorów lun bez zniżek na filmy dla dzieci i na krótkie filmy
15 zł – na Kartę Tancerza
Sprzedaż biletów od 3 stycznia 2022 r.
Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty, Karnetu (1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę / 1 Karnet). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Zasady rezerwacji
Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, filmy należy odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert/przedstawienie/ seans filmowy.

Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu faktycznego wykupienia zarezerwowanych biletów.

Kasa biletowa
Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00 lub 30 minut przed pierwszym seansem.
Kontakt: tel. 58 344 05 73 w.117 (w godz. pracy kasy), kasa@klubzak.com.pl
Organizator: Klub Żak, 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197, kasa@klubzak.com.pl, tel. 58 344 05 73 w.117

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Teatr Leśny w Gdańsku zlokalizowany jest