stat
Impreza już się odbyła

Foty na Spontanie z Karolem Bannach

Po raz kolejny organizuję w Gdańsku spotkanie dla fotografów. Głownie amatorów i początkujących. Podczas tych spotkań masz możliwość porozmawiać ze mną jak i innymi doświadczonymi fotografami którzy odwiedzają nasze spotkania i dzielą się wiedzą. Tym razem dodatkowo zaprosiłem znaną i cenioną fotografkę Emi Karpowicz która słynie przede wszystkim z doskonałej umiejętności gry światłem w architekturze i wnętrzach.

w każdy piątek (do 27.08), godz. 21:00 - 23:00

Gdańsk,

w każdy wtorek (do 06.10), godz. 15:00

Borkowo,
bilety 49 zł
ulgowy 39 zł
To wyjątkowa okazja i możliwość aby porozmawiać z zawodowcem, który w minutę może rozwiązać Twój fotograficzny problem do którego Ty sam byś dochodził miesiącami.

Spotkanie rozpocznie się na Oliwskiej 63 w kawiarni "Bar Cocktail" w której zaczniemy cześć teoretyczną a następnie ruszymy w miasto na część praktyczną czyli wspólne fotografowanie.
(Zamówienia w kawiarni na własny koszt)

Nasze spotkania odbywają się w bardzo serdecznej i radosnej atmosferze więc z pewnością będzie ciekawie, twórczo i wesoło. Na zamkniętej grupie fb dzielimy się zdjęciami oraz wymieniamy się informacjami.

A wszystko po to by stawać się coraz lepszym i świadomym fotografem oraz budować życzliwą sobie społeczność ludzi tej samej pasji

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie dwie sztuki zrealizował w Teatrze Wybrzeże Jan Klata?