stat
Impreza już się odbyła

Fotospacer: Działki Leśne

Weź aparat i poznaj z nami Gdynię podczas 2 godzinnego spaceru: "Fotospacer: Działki Leśne".

cze 27

niedziela, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 24-27

czwartek - niedziela, godz. 17:00 - 20:00

bilety 500 zł
Podczas spaceru przejdziemy przez piękną dzielnicę Gdyni - Działki Leśne, położoną blisko centrum miasta, a jednak otoczoną lasami Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Wraz z prowadzącym Maurycym Śmierzchalskim - fotografem, mieszkańcem tej części Gdyni od urodzenia, odkryjemy przed Wami tajniki fotografowania architektury na przykładzie typowych dla modernizmu gdyńskiego przedwojennych willi i kamienic.

Zabierz ze sobą: Aparat lub komórkę. Statyw nie jest obowiązkowy - ale jak masz, to bierz koniecznie! Jeśli nie masz aparatu, a chcesz wziąć udział, nie przejmuj się, tylko dołącz!

Kontakt: Sylwia "Nikko" Biernacka Tel: 515 068 873, e-mail: nikko@440km.pl

O prowadzącym:

Po dzielnicy Działki Leśne oprowadzi nas Maurycy Śmierzchalski - dyrektor artystyczny Frames Studium Fotografii w Gdyni. Artysta fotograf, designer, realizator filmowy, specjalista fotografii kreacyjnej i fashion. Od stycznia 2011 wykładowca w szkole Fotografii w Sopocie. Od września 2012 wraz z żoną Marzeną Śmierzchalską, realizuje własny projekt - FRAMES STUDIUM FOTOGRAFII - SZKOŁA FOTOGRAFII w Gdyni. Małżeństwo Śmierzchalskich jako edukatorzy oprócz zajęć systemowych dla swoich słuchaczy/słuchaczek organizują i specjalizują się warsztatach tematycznych z fotografii, które prowadzą dla dzieci z niepełnosprawnościami w tym także z Domów Dziecka. Pracują również z dziećmi i rodzinami w trudnej sytuacji życiowej.

"Warsztaty odbywają się w ramach projektu Miejskie Lekcje Fotografii organizowanego przez Fundację Machina Fotografika. Partnerem projektu jest Laboratorium Innowacji Społecznych oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni i Studium Fotografii Frames.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdyni.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

obowiązują zapisy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszą sceną zawodową w Gdyni, wystawiającą spektakle jeszcze przed II wojną światową był: