stat
Impreza już się odbyła

Forever King of Pop (12 opinii)

Forever King of Pop - trwający ponad dwie godziny musical, który potrafi zachwycić nawet największych sceptyków. W marcu obejrzeć go będzie można w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena.

Relacja z imprezy

Spektakl wyprodukowany został przez Summum Music pod patronatem i przy współpracy Jackson Family Foundation przedstawia zapierającą dech w piersiach kreację sceniczną wybitnego zespołu 40 artystów. Na scenie wystąpią: wokaliści, tancerze, aktorzy, chór gospel i muzycy, którzy porwą publiczność z miejsc.

Musical jest bardzo pieczołowicie opracowaną produkcją, z muzyką i śpiewem na żywo, doskonale skoordynowaną grupą taneczną oraz magią różnorodnych efektów specjalnych.

Największe przeboje Michaela Jacksona ponownie na scenie: "Billie Jean", "Beat It", "Bad", "ABC", "I Want You Back", "Smooth Criminal", "Human Nature" i wiele innych, interpretowanych z szacunkiem i podziwem, na jaki zasługuje tak wielki artysta. Wywołują gęsią skórkę i przypominają kim dla nas był, jest i zawsze pozostanie Michael Jackson: jedną z najbardziej twórczych osobowości, która dała tak wiele światu muzyki.Spektakl Forever King of Pop opuścił Madryt 23 maja 2010 aby odwiedzić największe sceny Hiszpanii, skąd wyruszy na podbój Europy, zaczynając swoją podróż od Paryża a potem, już w marcu 2012, docierając do Polski.

Forever King of Pop jest pełną wrażeń podróżą muzyczną, której towarzyszą przeboje samego Michaela oraz te stworzone razem z Jackson 5: Billie Jean, Beat It, Bad, ABC, I Want You Back, Smooth Criminal, Human Nature i wiele innych., jak również najbardziej znaczące w jego karierze musicale, w których wystąpił po raz pierwszy jako główna postać sceniczna: Thriller i Smooth Criminal.

Forever King of Pop jest trwającą dwie i pół godziny podróżą, której towarzyszy legenda muzyczna Michaela Jacksona. Spektakl ze znakomitymi efektami specjalnymi, chórem gospel, międzynarodową obsadą, wyjątkowymi muzykami, wokalistami i tancerzami dającymi z siebie mnóstwo wysiłku i przekazujący swój osobisty podziw i szacunek dla artystycznego dzieła ikony światowej muzyki.

Spektakl Forever King of Pop jest tym właśnie i czymś o wiele więcej...

Wielkie widowisko ku czci wielkiego artysty z 40 najlepszymi europejskimi wykonawcami na scenie, w najlepszej zrealizowanej dotychczas produkcji tego typu. Osobowość, duch i głos Michaela Jacksona na scenie. Przedstawienie pełne emocji, fascynujące, z całą swoją magią, rytmem i intensywnością wielkiego hołdu składanego Królowi Popu.


Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    90,110,130,150 zł
  • Kontakt
    58 767-22-24,
    58 550-50-50
I miejsca : 150,00 zł
Loże: 130,00 zł
II miejsca: 110,00 zł
III miejsca: 90,00 zł

Bilety w sprzedaży w kasie ERGO ARENA, wejście główne A-1 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00.

Sprzedaż biletów w internecie: biletyna.pl, www.eventim.pl, secure.ebilet.pl, www.ticketpro.pl.

Oraz w:
Agencja KONTAKT (teren ERGO ARENA)
Ul. Gospody 37
Tel. 58 554 83 13
W godz. 8.00 - 16.00

Opinie (12) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Akcja powieści "Hanemann" Stefana Chwina dzieje się w: