stat
Impreza już się odbyła

Finał Konkursu Wokalnego Piosenki o Polsce

Zapraszamy Was do udziału w I edycji Konkursu Wokalnego "Piosenki o Polsce", którego finał odbędzie się 10 listopada 2017 roku w Młodzieżowym  Domu Kultury w Sopocie.

W 2017 roku obchodzimy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa Konkurs Wokalny "Piosenki o Polsce".

koncerty w Trójmieście


Prosimy Was o czerpanie piosenek o współczesnej Polsce z naszych propozycji:
Elektryczne Gitary - "Dywizjon 303", Sztywny Pal Azji - "Nie gniewaj się na mnie Polsko", Marek Grechuta "Ojczyzna", Czerwone Gitary - "Biały krzyż", Czesław Niemen - "Dziwy jest ten świat", Jacek Kaczmarski - "Mury", Anna Jantar - "Nie żałujcie serca dziewczyny", Anna Jantar - " Kiedy żołnierze wracają", Irena Jarocka - "Narzeczone żołnierzy", Irena Jarocka - "Hej piechoto, piechoto", Lady Pank - "Hotel Polska", Nosowska - "Polska", Seweryn Krajewski "Polskie życie", Maryla Rodowicz - "Marusia", Chłopcy z Placu Broni - "Wolność kocham i rozumiem", Katarzyna Sawczuk - "Dziewczyna z granatem", Słowa Józef Szczepański - "Dziś idę walczyć mamo", Irena Jarocka - "Ballada o żołnierzu, któremu nie udało się powrócić", "Deszcze niespokojne", "Janek Wiśniewski padł" oraz wiele innych.

Mamy nadzieję że każdy z Was w tym szerokim wachlarzu piosenek, odnajdzie odpowiedni dla siebie, swoich przeżyć, a także wieku repertuar i podzieli się z nami.

Chcemy, by konkurs ten rozwijał się z roku na rok, mobilizował Was do poszukiwań w twórczości polskich wokalistów, by był okazją nie tylko do rywalizacji, ale także do cennych artystycznych spotkań, integracji i wymiany doświadczenia.

Regulamin konkursu dostępny na www.mdk.sopot.pl
Oraz na https://www.facebook.com/mdk.sopot1/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?