stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Filmoteka Szkolna - 45. FPFF

  • wtorek, 8 grudnia, godz. 15:48
  • Lokalizacja
    Online

Na 45. FPFF nie może zabraknąć zajęć Filmoteki Szkolnej przygotowanych z myślą o nastoletnich uczestnikach festiwalu! W programie m.in.: cykl debat "Skrytykuj!", wykładów, zajęć i quizów bazujących na repertuarze imprezy. Wszystko to dla młodzieży, zarówno ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Brzmi ciekawie? W tym roku dołączcie online.

sty 18

poniedziałek, godz. 18:00

Online
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 06.10), godz. 15:00

Borkowo,
bilety 49 zł
ulgowy 39 zł
Filmoteka Szkolna to program prowadzony przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny przy wsparciu PISF. Portal www.filmotekaszkolna.pl udostępnia zbiór ponad 140 filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych dla wszystkich etapów edukacji szkolnej oraz materiały dydaktyczne i filmoznawcze. Szkoły, które chcą angażować się w działania z obszaru edukacji filmowej, zapraszamy do udziału w zajęciach prowadzonych w całej Polsce przez nauczycieli - Liderów Filmoteki Szkolnej, edukatorów - Wędrujących Filmoznawców Filmoteki Szkolnej oraz zaproszonych ekspertów.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z wybitnych zespołów i artystów nie wystąpił podczas Heineken Open'er Festival w 2011 roku?