• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Festiwal Baltic Souvenir: Sopot

Zapach lata już unosi się w powietrzu, a myśli krążą z dala od szkolnej ławki. To znak, że najwyższy czas pakować walizki i w drogę. Kierunek - Bałtyk!

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz rodziców i opiekunów na 2. edycję Festiwalu Baltic Souvenir, którą zainaugurujemy w sobotę 30 czerwca w Sopockiej Muszli Koncertowej zlokalizowanej na terenie Molo o godzinie 11:00. Czeka nas mnóstwo radości i wspaniałej zabawy.

Na festiwalowej scenie odbędzie się widowisko multimedialne pt. "Roztańczony Smok Wawelski". Tanecznym krokiem zwiedzimy wraz ze Smokiem różne rejony Polski, poznając ich tradycje, zwyczaje, barwne ludowej stroje, a także chłonąc legendarne opowieści. Wystąpią aktorzy, muzycy i instruktorzy tańca Slavica Dance, którzy od razu po koncercie zaproszą wszystkich na tematyczne warsztaty. W pobliżu festiwalowej sceny czekać będzie również wiele innych kolorowych atrakcji.

O najwyższy poziom artystyczny i edukacyjny zadbają organizatorzy - Stowarzyszenie Amberton. Festiwal odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Kultury oraz Wojewody Pomorskiego.

Aktorzy: Bogdan Smagacki, Agata Wianecka
Zespół muzyczny w składzie: Joachim Oller, Aleksandra Burzyńska, Maciej Kacprzak, Grzegorz Lewandowski, Jędrzej Kacprzyk
Tancerze: Justyna Bolek, Gracja Górniak, Michał Niepsuj, Mateusz Jabłoński
Scenariusz i kierownictwo artystyczne: Anna Bona, Natalia Walewska
Muzyka: Beniamin Baczewski

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Zapraszamy również na kolejne dni festiwalowych atrakcji w Gdańsku i Gdyni!

Opinie

Sprawdź się

Skąd wzięła się nazwa Babi Dół w Gdyni?