• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ferie zimowe w Naukowej

Ogłoszenia Kolonie, półkolonie i ferie w Trójmieście

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci zaplanowanych w Filii Naukowej na czas ferii zimowych. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

PROGRAM:

Warsztaty muzyczne Z muzyką o emocjach

Termin: PN 16 stycznia 2023, godz. 11:00 lub 13:00
Czas trwania: ok. 45 minut
Zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 6 lat
Tematem zajęć są 4 z podstawowych emocji radość, smutek, strach i złość. Podczas spotkania dzieci będą mogły w rozmowie dowiedzieć się więcej o naturze emocji, a także podzielić się własnymi doświadczeniami z nimi związanymi. Ponadto z wykonując ćwiczenia muzyczne i ruchowe dzieci na drodze zabawy będą miały okazję obcować z różnorodną muzyką, rozwijać kontakt z własnym ciałem oraz zdolność swobodnej ekspresji.

Zajęcia sensoryczne Świat zmysłów
Termin: PN 23 stycznia 2023, godz. 11:00 lub 13:00
Czas trwania: ok. 45 minut
Zajęcia dla dzieci w wieku 3 - 6 lat
Tematem zajęć są zmysły ile ich mamy, jak je nazywamy i jak za ich pomocą poznajemy świat. Dzieci wezmą udział w zabawach, które będą dla nich okazją do bezpośredniego wykorzystania wszystkich zmysłów, ucząc się uważności i świadomego postrzegania różnych doznań. Rekwizytami w zajęciach będą głównie produkty spożywcze, które dzieci bezpiecznie będą mogły dotykać, wąchać, a nawet smakować.

Zajęcia plastyczne Pudełko z niespodzianką na Dzień Babci i Dziadka
Termin: WT 17 stycznia 2023, godz. 11:00 lub 13:00
Czas trwania: ok. 1 godz.
Zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 9 lat
Dni Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. To już ostatni moment, aby przygotować dla nich coś specjalnego! Chętnie Wam w tym pomożemy.
Podczas warsztatów przygotujemy nietypowe kartki - efektowne pudełka (exploding bo, którymi zaskoczycie ukochane Babcie i Dziadków w dniu ich święta.

Zajęcia plastyczne Łapacz snów
Termin: WT 24 stycznia 2023, godz. 11:00 lub 13:00
Czas trwania: ok. 1 godz.
Zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 9 lat
Łapacz snów to pochodzący z Ameryki Północnej amulet, który według wierzeń ma za zadanie przegonić koszmary i złe myśli. Wedgług niektórych przynosi one także szczęście, a tego nigdy za wiele.
Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona łapacz snów, który potem będzie mógł powiesić u siebie w pokoju.

 Popołudnia gier i zabaw
Termin: CZW 19 i 26 stycznia 2023, godz. 11:00 - 13:00
Czas trwania: ok. 1 godz.
Spotkanie dla wszystkich grup wiekowych
Zapraszamy do wspólnej zabawy przy tradycyjnych grach i rozrywkach od puzzli, przez planszówki, po kreatywne gry jak Państwa-miasta. Wszystkie gry i materiały zapewniamy w bibliotece, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by przynieść również własne pomysły

Lekcje gry na keyboardzie
Termin: PT 20 i 27 stycznia 2023, godz. 11:00 - 15:00
Czas trwania: 30-45 minut
Zajęcia dla dzieci w wieku 7 - 10 lat
Zajęcia indywidualne dla dzieci, które nigdy nie miały styczności z instrumentami klawiszowymi, a chciałyby spróbować swoich sił w kontakcie z muzyką. Spotkania zapewnią zabawę owocującą poznanie podstaw techniki gry na instrumentach klawiszowych, czytania nut oraz rozwój podstawowych umiejętności muzycznych, jak słuch melodyczny czy poczucie rytmu.

 

Opinie

Sprawdź się

Najstarszy teatr w Polsce to: