• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ferie w teatrze Miniatura

Ogłoszenia Kolonie, półkolonie i ferie w Trójmieście

W czasie ferii Teatr Miniatura zabierze widzów w teatralne #podróżemałeiduże. Teatr będzie grał w tygodniu i weekendy spektakle dla różnych grup wiekowych, a po wybranych przedstawieniach zaprosi na bezpłatne rodzinne warsztaty.

Ferie 2023 w Teatrze Miniatura pod hasłem #podróżemałeidużeNa najmłodszego widza czeka spotkanie z "Czterema porami roku". W rytmie muzyki Vivaldiego uda się w magiczną podróż do świata wyobraźni. Za pomocą codziennych przedmiotów aktorzy wyczarowują świat natury wraz z jego barwami, dźwiękami i nastrojami. Aby pozostać dłużej w tym magicznym nastroju, 26 stycznia o 13.00 widzowie będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach "Zagrajmy to cztery razy". Pedagożka teatru Monika Tomczyk poprowadzi zabawy teatralne i sensoryczne.

Fani kryminalnych zagadek na pewno będą się świetnie bawić podczas spektaklu "Tajemnica kina". To adaptacja książki z bestsellerowej serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" Martina Widmarka, w której dwójka klasowych przyjaciół zakłada agencję detektywistyczną i pomaga rozwiązywać zagadki w małym miasteczku Valleby. Po spektaklu 20 stycznia o 11.30 uczestnicy zabawią się w Maję i Lassego i rozwiążą kilka teatralnych zagadek podczas bezpłatnych warsztatów rodzinnych "Małe/duże dramaturgiczno-scenograficzne zagadki".

Miłośnicy Pippi Pończoszanki i innych postaci z książek Astrid Lindgren na pewno pokochają Tonję z Glimmerdalen. Nazywana małą łobuziarą Tonja mieszka w niewielkiej górskiej miejscowości w Norwegii. Autorką powieści, na podstawie której powstał spektakl, jest Maria Parr nazywana nową Astrid Lindgren. Spektakl zdobył ostatnio Grand Prix 26. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK DZISIAJ w Warszawie. 27 stycznia o 12.00 odbędą się warsztaty "Miasteczko uczuć -tropem Tonji i nas samych". Uczestnicy znajdą się w miasteczku uczuć i staną przed teatralnymi zadaniami.

Cztery pory roku
26 stycznia
po spektaklu o 13.00 bezpłatny warsztat rodzinny "Zagrajmy to cztery razy"
Spektakl inspiruje do wielu teatralnych i sensorycznych zabaw. Na warsztatach wykorzystamy te
inspiracje - będzie twórczo i tanecznie. Czas trwania: 75 minut.
Link do formularza zapisu: https://forms.gle/8T5owS2wC63Wykns6

Tajemnica kina
20 stycznia
po spektaklu o 11.30 bezpłatny warsztat rodzinny "Małe/duże dramaturgiczno-scenograficzne zagadki". Podczas warsztatów zabawimy się w głównych bohaterów Maję i Lassego - zaprojektujemy i rozwiążemy kilka teatralnych zagadek. Czas trwania: 75 minut
Link do formularza zapisu: https://forms.gle/Tbm36nafaoJmqaYf8

Tonja z Glimmerdalen
27 stycznia
po spektaklu o 12.00 bezpłatny warsztat rodzinny "Miasteczko uczuć - tropem Tonji i nas samych" Podobnie jak Tonja uczestnicy warsztatów znajdą się w miasteczku uczuć i staną przed teatralnymi zadaniami. Link do formularza zapisu: https://forms.gle/jgqSXNXoBX5QVfQG8

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 zł
 • Bilet ulgowy
  30 zł
Bilety na spektakle można nabyć online na www.teatrminiatura.pl/repertuar lub w kasie teatru w cenie 35 zł normalny i 30 zł ulgowy. Warsztaty teatralne prowadzone przez pedagożkę teatru, Monikę Tomczyk, są bezpłatne. Obowiązują zapisy poprzez formularze zapisów, do których linki znajdują się na stronie teatru. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na stronie: bilety@teatrminiatura.pl oraz pod numerami tel.: +48 601 628 377 oraz 58 341 94 83.

Opinie

Sprawdź się

Znany trójmiejski zespół, który nagrał utwór "Ciągnik" to:

 

Najczęściej czytane