stat
Impreza odwołana

Farida i Andrzej Szpak w hołdzie Czesławowi Niemenowi

W związku z chorobą wykonawcy, koncert "Farida i Andrzej Szpak w hołdzie Czesławowi Niemenowi" przeniesiony zostaje na inny termin o którym wkrótce poinformujemy. Zwrot należności za zakupione bilety odbywać się będzie za pośrednictwem Empiku. Informacja Going pod nr. tel.578 002 140 lub 533 738 482.

rock - koncerty w Trójmieście
17 stycznia 2019 r. minęła 15. rocznica śmierci Czesława Niemena. Koncert jest przypomnieniem twórczości tego największego polskiego wokalisty. Zaprezentuje ją Andrzej Szpak który wykona tak znane i lubiane piosenki jak Pod Papugami, Sen o Warszawie, Płonąca stodoła, Bradziaga, Jednego serca czy Bema Pamięci Żałobny Rapsod do tekstu Cypriana Kamila Norwida.

W roku 2017 Andrzej Szpak został wybrany przez Kapitułę Konkursu i Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych Impresario w Gdańsku, najlepszym odtwórcą piosenek Czesława Niemena.

Farida to włoska piosenkarka którą Czesław Niemen usłyszał na festiwalu Cantagiro gdzie śpiewała piosenkę Pensami stasera. Zaprosił ja do Polski gdzie wystąpiła na festiwalu w Sopocie otrzymując Nagrodę Dziennikarzy. Następnie obydwoje jeździli po Polsce z koncertami p/n Czesław Niemen przestawia Faridę. W Gdańsku Farida zaśpiewa swoje największe przeboje, takie jak Pensami Stasera, Io Per Lui czy Vedrai, Vedrai. Nie zabraknie też Io Senza Lei, czyli włoskiej wersji piosenki Dziwny jest ten świat.

W koncercie wystąpi także wnuczka Czesława Niemena Julia Balczunas prezentując repertuar Niemena na skrzypcach. Gościem specjalnym będzie córka Artysty, Maria Gutowska.

Koncert odbędzie się w dniu 9 listopada 2019 r. w klubie Politechniki Gdańskiej Kwadratowa o godz. 18:00.
Otwarcie klubu: 17:00
Miejsca siedzące.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
Bilety zakupić można poprzez empikbilety.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Cykl "Gdańsk według..." doczekał się 5 zeszytów. Komu, jak dotąd, nie poświęcono książki w tym cyklu?