• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Fabryka Świętego Mikołaja - spektakl gościnny

musical teatr dla dzieci
kasy:
58 321-82-83
wystawia:
Teatr Komedii Valldal
Teatr Musicali Pavla Tabakova - Fabryka Świętego Mikołaja
Musical familijny w języku polskim i ukraińskim


Teatr komedii Valldal i teatr musicali Pavla Tabakova przygotował cudowny prezent na Mikołajki dzieci i dorosłych: Musical Familijny w języku polskim i ukraińskim "Fabryka Świętego Mikołaja".

Jeden z najsłynniejszych ukraińskich musicali, który powstał w 2018 r. we Lwowie. Od tamtego momentu musical zaczął zachwycać swoich widzów w różnych miastach Ukrainy. Pomysły znane z najlepszych wydarzeń w świecie sztuki po raz kolejny znajdą odbicie w niesamowicie pięknych dekoracjach, kostiumach, tańcu i śpiewie. Jako pierwsi to niesamowicie piękne przedstawienie będą mogli zobaczyć mieszkańcy Trójmiasta. Musical jest skierowany do zróżnicowanej kategorii wiekowej. Przedstawienie przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Warto podkreślić, że wydarzenie o takim charakterze jest pierwszym w Trójmieście.

Głównym celem Musicalu jest zjednoczenie talentów dzieci ukraińskich i polskich, przedstawienie wspólnych wartości naszych narodów i umocnienie przyjaźni między Ukrainą a Polską. Któż to zrobi lepiej, niż dzieci?

Wydarzenie jest realizowane przy wsparciu Konsulatu Ukrainy w Gdańsku.

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery