Impreza już się odbyła

Fabryka Piernika w Galerii Bałtyckiej

5 grudnia 2020 - 2 lutego 2021, godz. 16:00 - 23:00

Gdańsk Sopot Gdynia
Wstęp wolny
lut 19

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 91 zł
W weekendy, 10-11 grudnia oraz 17-18 grudnia, zapraszamy Państwa na pokazy przepełnione historią Torunia i pachnące słynnymi na całym świecie piernikami. Własnoręcznie wyrabiając ciasto, formując dowolne kształty, dowiecie się jak pieczono pierniki 500 lat temu.

W każdy z tych weekendów (sobota i niedziela) o pełnej godzinie, od 12:00 do 19:00 (ostatni pokaz rozpoczyna się o godz. 18:00), zapraszamy - szczególnie dzieci - na niezapomnianą frajdę wypiekania i ozdabiania pierników, które po wyjęciu z pieca pięknie przystroją choinkę lub stół.

Liczba uczestników w każdej godzinie jest ograniczona.

Zapraszamy do Galerii Bałtyckiej w świątecznym wydaniu. Przepiękne dekoracje wprowadzą Państwa w uroczysty nastrój i uprzyjemnią poszukiwania gwiazdkowych prezentów. Z myślą o komforcie naszych Klientów, jak co roku przed Świętami, sklepy w Galerii Bałtyckiej będą otwarte o godzinę dłużej. Od 16 do 23 grudnia, do godziny 22:00, a w niedzielę, do godziny 21:00. W weekend, 17 i 18 grudnia, serdecznie zapraszamy do własnoręcznego wypieku w Fabryce Piernika.

Spokojnych Świąt!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane