Impreza już się odbyła

Fabryka Piernika w Galerii Bałtyckiej

sie 22

sobota, godz. 11:00

Sopot,
bilety 229,00 zł
W weekendy, 10-11 grudnia oraz 17-18 grudnia, zapraszamy Państwa na pokazy przepełnione historią Torunia i pachnące słynnymi na całym świecie piernikami. Własnoręcznie wyrabiając ciasto, formując dowolne kształty, dowiecie się jak pieczono pierniki 500 lat temu.

W każdy z tych weekendów (sobota i niedziela) o pełnej godzinie, od 12:00 do 19:00 (ostatni pokaz rozpoczyna się o godz. 18:00), zapraszamy - szczególnie dzieci - na niezapomnianą frajdę wypiekania i ozdabiania pierników, które po wyjęciu z pieca pięknie przystroją choinkę lub stół.

Liczba uczestników w każdej godzinie jest ograniczona.

Zapraszamy do Galerii Bałtyckiej w świątecznym wydaniu. Przepiękne dekoracje wprowadzą Państwa w uroczysty nastrój i uprzyjemnią poszukiwania gwiazdkowych prezentów. Z myślą o komforcie naszych Klientów, jak co roku przed Świętami, sklepy w Galerii Bałtyckiej będą otwarte o godzinę dłużej. Od 16 do 23 grudnia, do godziny 22:00, a w niedzielę, do godziny 21:00. W weekend, 17 i 18 grudnia, serdecznie zapraszamy do własnoręcznego wypieku w Fabryce Piernika.

Spokojnych Świąt!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jaki gdański kościół został przerobiony na wielofunkcyjne centrum kulturalne?