• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Extravaganza by Katie Cash

Skąd pan wie, że jestem szalona? zapytała Alicja. Musisz być. Inaczej nie przyszłabyś tutaj! odpowiedział kot.* *Lewis Carroll, Alicja w Krainie Czarów. A czy Wy jesteście gotowi na szaleństwo godne przygód Alicji? Na podróż do Krainy Czarów, w którą zabierze Was Katie Cash wraz z innymi performerami? Wkroczenie w nasze magiczne progi gwarantuje przejście na drugą stronę lustra, poznanie świata, o jakim dotąd nie słyszeliście, powiew artystycznej świeżości oraz szalone i niezapomniane chwile.

Już wkrótce PO RAZ PIERWSZY W POLSCE pojawią się bezkonkurencyjni artyści zjednoczeni przez Waszą polską wokalistkę Katarzynę Fiskalną - Katie Cash!

maj 26

niedziela, godz. 16:00, 19:00

bilety 99 - 160 zł
Kup bilet
maj 25-27

sobota - poniedziałek, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Katie Cash
to polska artystka występująca na scenach w całej Europie. Poznawszy wspaniałych artystów za granicy i tajniki ich sztuki postanowiła sprowadzić wyjątkowych performerów i stworzyć ekstrawaganckie widowisko!

EXTRAVAGANZA

*performance*life singing*drag queen*burlesque*acrobatics*circus*
Extravaganza by Katie Cash to połączenie wokalu na żywo, tańca, kabaretu, burleski i Drag Queen. W każdej edycji tego wydarzenia będziecie zaskakiwani świeżymi pomysłami i rozwiązaniami. Katie i artyści wystąpią specjalnie dla Was. Spodziewajcie się dużej dawki humoru, ale spokojnie powagi i wzruszeń także nie zabraknie. Katie Cash i jej goście specjalni pragną otworzyć Was na nowe ekstrawaganckie doznania. Zaprosić w nieznany dotąd świat, pełen ekscytacji i uniesień, które na długo zostaną w Waszych sercach. Niech dzieje się magia!

Kup bilet już dzisiaj i zatrać się w świecie fascynujących historii, zmysłowości, potęgi muzyki i sztuki.

Kto wystąpi?
Katie Cash -
producentka i gospodyni wieczoru,
Luka Mokka - nietuzinkowa Drag Queen z Wilna; ukończyła szkołę aktorską w Londynie, a teraz włada sceną niosąc w swoich aktach ważny i mocny przekaz,
Fifi Fantôm - akrobatka i performerka burleski obecnie mieszkająca w Berlinie; jej akrobacje i niestandardowe pomysły rozkojarzą Cię w najlepszym tego słowa znaczeniu,
Bartłomiej i Daniel - tancerze z warszawskich teatrów; uraczą Was poczuciem rytmu i chęcią zabawy.

19:00 otwarcie drzwi
20:00 start show

DRESS CODE: godny świata po drugiej stronie lustra
Wydarzenia przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Na wydarzeniu będzie prowadzona sprzedaż napojów alkoholowych.

Opinie

Sprawdź się

Który z polskich noblistów doczekał się w Sopocie upamiętnienia w postaci „własnego” kamienia?