stat
PATRONAT

Ewa Kasprzyk & Maciej Kędziak - Spotkanie autorskie

19 czerwca - 30 sierpnia 2020, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 7 zł
ulgowy 5 zł
Wspomnienia, dialogi i refleksje, anegdoty - te przeplatające się ze sobą elementy tworzą niezwykłą mozaikę - opowieść o barwnym życiu Ewy Kasprzyk. Książka "MIŁ.OŚĆ" autorstwa znanej aktorki i dziennikarza Macieja Kędziaka ukazała się 25 września nakładem Wydawnictwa G+J Książki.

Ewa Kasprzyk - znana aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, zasłynęła m.in. odgrywanym wielokrotnie monodramem teatralnym "Patty Diphusa" według opowiadania Pedro Almodovara. Właśnie Almodovarowi - swojemu ulubionemu reżyserowi - Ewa Kasprzyk poświęca wiele miejsca w książce "MIŁ.OŚĆ". Opisuje również inne inspiracje, które wpłynęły na jej życie zawodowe i osobiste. Opowiada o dobrych i złych chwilach, pracy w teatrze, walce ze światem, o mężczyznach, rodzinie, miłości i codzienności. Wspomina również zabawne wakacyjne przygody, rozmowy z córką i ciekawostki z planu filmowego.

Dziennikarz Maciej Kędziak przez blisko rok towarzyszył aktorce podczas jej podróży, pracy, a nawet treningów tajskiego boksu czy odpoczynku na plaży. Ze splotu tych różnych zdarzeń i codzienności powstał obraz kobiety i jej kochanka, którym jest... Życie. Ono zaś bywa kochankiem bardzo kapryśnym i czasem potrafi stanąć ością w gardle.

Książka "MIŁ.OŚĆ" nie jest jedynie biografią aktorki. To słodko-gorzka i bardzo refleksyjna opowieść o ludziach, świecie i emocjach, które bliskie są niejednej kobiecie, niezależnie od wieku czy wykonywanego zawodu. To autoportret Ewy Kasprzyk, ale również wciągająca i pouczająca historia, która wydarzyła się naprawdę.

WSTĘP WOLNY

W CZASIE SPOTKANIA BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KSIĄŻKI, ZDOBYCIA AUTOGRAFÓW ORAZ ROZMOWY Z EWĄ KASPRZYK I MACIEJEM KĘDZIAKIEM

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jaką funkcję pierwotnie pełniła Łaźnia Miejska, obecnie siedziba Centrum Sztuki Współczesnej w Gdańsku?