stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ethno warsztat - jam session

Bębny w Proto są od zawsze... Czas temu nadać odpowiednią formę! Ethno warsztat - jam session w Doku to wydarzenie, które będzie się odbywać cyklicznie w każdą środę. My gramy w Doku, a w tym samym czasie na Patio Protokultura będą odbywać się Prototypy.

Najwięcej przewidujemy bębniarzy, jednak nie zamierzamy się ograniczać! Zapraszamy wszystkich wokalistów oraz instrumentalistów wpisujących się w klimat ethno/folk/world music.

Ethno warsztato - jamy będziemy zaczynać 1,5h częścią warsztatową, na której będziemy uczyć się jak grać wspólnie, słuchać siebie nawzajem, obędziemy się z ''kulturą grania".
Warsztaty będą się odbywały w luźnej formie, program będziemy dostosowywać na bieżąco bazując na Waszych chęciach, potrzebach i sugestiach.

Po części warsztatowej przechodzimy do typowego jam session. Będziemy mogli od razu testować to, czego uczyliśmy się na części warsztatowej, ale przede wszystkim jak zwykle oddamy się w szalony muzyczny wir grania!

Wszystkich wymiataczy, którzy nie czują już potrzeby warsztatowania się, zachęcamy do przychodzenia na 22:30 na samą część jamową! Własny instrument nie jest niezbędny, ale jak najbardziej wskazany.

Warsztat oraz jam session poprowadzi Jędrzej Jakubowski - doświadczony i licencjonowany muzyk, perkusista, niezawodny protobębniarz i spoko gość.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszy pokaz filmu "Popiół i diament" odbył się w klubie Żak. A gdzie i w którym roku odbył się drugi?