stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ekotrendy na festiwalach muzycznych / Za___Sceną

Czy festiwal muzyczny można zorganizować w duchu less waste i zero waste bez ponoszenia wysokich kosztów? Jak zminimalizować tony odpadków produkowane przez publiczność liczoną w tysiącach? O tym, jak radzą sobie z wyzwaniami dotyczącymi organizacji zrównoważonego wydarzenia opowiedzą: Karolina Wanat z OFF Festival, Piotr Orlicz-Rabiega z Audioriver Festival, Anna Pruszyńska z Olsztyn Green Festival oraz Anna Orzech z Pol'and'Rock Festival. Spotkanie, które odbędzie się 7 listopada o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej przy ul. Długi Targ 39/40, poprowadzi Krzysztof Tragarz z NOIZZ.pl.

ZA___SCENĄ to cykl debat dotyczących organizacji festiwali muzycznych. Wśród gości znajdują się eksperci i twórcy największych wydarzeń w Polsce. Każde ze spotkań dotyczyć będzie innego wyzwania stojącego przed organizatorami: ekotrendów, pracy z publicznością w różnym wieku czy prezentacji projektów społecznych i NGO podczas imprezy.

- Pierwsze spotkanie dotyczy świadomości ekologicznej oraz rozwiązań, które wprowadzają organizatorzy dużych wydarzeń muzycznych. Porozmawiamy o festiwalowych ekotrendach, dobrych praktykach i sposobach na to, by imprezy masowe przestały produkować tony śmieci - mówią Agnieszka Wojkowska i Halina Grabowska z Instytutu Kultury Miejskiej.

Goście ZA___SCENĄ. Ekotrendy na festiwalach muzycznych: Karolina Wanat - OFF Festival, Piotr Orlicz-Rabiega - Audioriver Festival, Anna Pruszyńska - Olsztyn Green Festival, Anna Orzech - Pol'and'Rock Festival. Prowadzenie: Krzysztof Tragarz - NOIZZ.pl.

Koordynacja: Agnieszka Wojkowska, Halina Grabowska

Harmonogram ZA___SCENĄ
12 grudnia, godz. 18.00. Międzypokoleniowość na festiwalach. Budowanie publiczności przez akcje promocyjne dla dzieci i seniorów.
16 stycznia, godz. 18.00. Festiwal jako przestrzeń do dyskusji, prezentacji działań NGO, fundacji oraz projektów społecznych

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?