stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ekotrendy na festiwalach muzycznych / Za___Sceną

Czy festiwal muzyczny można zorganizować w duchu less waste i zero waste bez ponoszenia wysokich kosztów? Jak zminimalizować tony odpadków produkowane przez publiczność liczoną w tysiącach? O tym, jak radzą sobie z wyzwaniami dotyczącymi organizacji zrównoważonego wydarzenia opowiedzą: Karolina Wanat z OFF Festival, Piotr Orlicz-Rabiega z Audioriver Festival, Anna Pruszyńska z Olsztyn Green Festival oraz Anna Orzech z Pol'and'Rock Festival. Spotkanie, które odbędzie się 7 listopada o godz. 18.00 w Instytucie Kultury Miejskiej przy ul. Długi Targ 39/40, poprowadzi Krzysztof Tragarz z NOIZZ.pl.

ZA___SCENĄ to cykl debat dotyczących organizacji festiwali muzycznych. Wśród gości znajdują się eksperci i twórcy największych wydarzeń w Polsce. Każde ze spotkań dotyczyć będzie innego wyzwania stojącego przed organizatorami: ekotrendów, pracy z publicznością w różnym wieku czy prezentacji projektów społecznych i NGO podczas imprezy.

- Pierwsze spotkanie dotyczy świadomości ekologicznej oraz rozwiązań, które wprowadzają organizatorzy dużych wydarzeń muzycznych. Porozmawiamy o festiwalowych ekotrendach, dobrych praktykach i sposobach na to, by imprezy masowe przestały produkować tony śmieci - mówią Agnieszka Wojkowska i Halina Grabowska z Instytutu Kultury Miejskiej.

Goście ZA___SCENĄ. Ekotrendy na festiwalach muzycznych: Karolina Wanat - OFF Festival, Piotr Orlicz-Rabiega - Audioriver Festival, Anna Pruszyńska - Olsztyn Green Festival, Anna Orzech - Pol'and'Rock Festival. Prowadzenie: Krzysztof Tragarz - NOIZZ.pl.

Koordynacja: Agnieszka Wojkowska, Halina Grabowska

Harmonogram ZA___SCENĄ
12 grudnia, godz. 18.00. Międzypokoleniowość na festiwalach. Budowanie publiczności przez akcje promocyjne dla dzieci i seniorów.
16 stycznia, godz. 18.00. Festiwal jako przestrzeń do dyskusji, prezentacji działań NGO, fundacji oraz projektów społecznych

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie grą na saksofonie debiutował trójmiejski jazzman Przemek Dyakowski?