• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ekochoinki na rodzinnych warsztatach kreatywnych

W trakcie przedświątecznych rodzinnych warsztatów ekologicznych, które będą miały miejsce 2 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, powstaną upcyklingowe choinki. Udział w zajęciach z tworzenia nowych przedmiotów z rzeczy, które już zostały zużyte, daje nie tylko wiele satysfakcji, lecz też uczy ekologicznych nawyków. Warsztatom będzie towarzyszył jarmark produktów ekologicznych lokalnych rzemieślników. Wstęp wolny.

paź 20

niedziela, godz. 11:00

bilety 1 - 10 zł
Ręcznie wykonane choinki są nie tylko wspaniałą świąteczną dekoracją, lecz również mogą stać się niebanalnym pomysłem na prezent dla najbliższych. W trakcie sobotnich rodzinnych zajęć w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk dzieci dowiedzą się, jak wykonać upcyklingowe choinki. Do stworzenia ozdób posłużą najróżniejsze materiały, takie jak filc, kawałki tkanin o różnych fakturach, wzorach czy kolorach, a nawet stare dekoracje świąteczne. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Warsztatom będzie towarzyszył ekojarmark z produktami lokalnych rękodzielników. To doskonała okazja, żeby kupić różnorodne wiosenne dekoracje, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania. Stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00.

Wydarzenia odbędą się 2 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W warsztatach można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00, a stoiska z ekologicznymi produktami będą dostępne od godziny 11.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.

Opinie

Sprawdź się

Czego symbolem jest opłatek wigilijny?

 

Najczęściej czytane