• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Edyta Geppert - koncert z zespołem Vasie (1 opinia)

Serdecznie zapraszamy na recital znakomitej artystki, wielkiej osobowości scenicznej, niezrównanej Edyty Geppert.

Tym razem będą Jej towarzyszyć nie tylko muzycy stale z Nią współpracujący (Piotr Matuszczyk fortepian, Jerzy Szarecki trąbka), ale także zespół Vasie: Marcin Maroszek, Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski (akordeon i dwie gitary). Jego skład pozwala artystce wykonywać na estradzie piosenki, które cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy, a do tej pory były znane jedynie z nagrań płytowych.

pop - koncerty w Trójmieście


Edyta Geppert jest znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród tekstów prezentowanych przez Nią w kunsztownej oprawie muzycznej są te, napisane m.in. przez: Agnieszkę Osiecką, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Koftę, Jacka Cygana czy Magdę Czapińską.

Recital z udziałem tak różnorodnego instrumentarium stanowi niepowtarzalną szansę przeżycia emocji, których dostarczają tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści, do których bez wątpienia należy Edyta Geppert dama polskiej piosenki.

Zespół Vasie: Marcin Maroszek, Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski
oraz Piotr Matuszczyk fortepian
Jerzy Szarecki trąbka.
Scenariusz i reżyseria: Piotr Loretz

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  100 - 130 zł

Opinie (1)

 • Znakomity recital Edyty Geppert!

  To byla uczta duchowa. Koncert na najwyzszym poziomie pod kazdym względem. Wspaniali muzycy a Pani Edyta nadal w wyśmienitej formie wokalnej i interpretacyjnej. I ta dykcja! Mało który z artystów moze poszczycić sie taka dbałością o słowo. Koncert różnorodny-od ballady poprzez klimaty bliskie sercu Artystki-jak wspomniala- balkanskie, cyganskie, zydowskie po piosenki kabaretowe i pastiszowe. Te wykonywala z P. Loretzem. Pani Geppert! To na pewno sie sprzeda! Zwlaszcza teraz w dobie Martyniuka i jemu podobnych. O czym świadczy wypelniona po brzegi sala Starego Meneżu i owacje na stojąco!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Cenioną w środowisku Wrocławską Nagrodę Poetycką Silesius w 2010 roku otrzymał trójmiejski poeta...