• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

EPICKie Warsztaty Improwizacyjne

Oj była długa przerwa od warsztatów Improwizacyjnych! Oj była! Ale to nic Wracamy na mapę. Od 09.01.2024 co dwa tygodnie we wtorek ruszamy z EPICkimi Warsztatami Improwizacyjnymi! Teraz będą warsztaty nr 3!

w każdy wtorek (do 25.06), godz. 10:30 - 13:00

Gdańsk, ul. Sobótki 5/1 (Dom...
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 28.06), godz. 09:00 - 11:00

Gdańsk, ul. Sobótki 5/1 Dom...
Wstęp wolny
Nie zdążyłeś być na pierwszych? Nic się nie stało! Grupa dopiero się zawiązuje, więc najzwyczajniej przyjdź! Zobaczy czy Ci to pasuje i odpowiada i zostań z nami na dłużej. Zaczynamy od stworzenia grupy, która zacznie w styczniu a skończy w czerwcu rozwój swoich umiejętności, który jeśli dobrze pójdzie skończy się stworzeniem stałej grupy improwizacyjnej występującej na scenie! Oczywiście nikogo nie zmuszamy.

Dla tych co nie wiedzą co to Impro - podstawowe intro: Chcesz się dowiedzieć czym jest tak naprawdę Impro? Jak można go wykorzystać w życiu? Chcesz nauczyć się nowych umiejętności? Czasem nie wiesz, co powiedzieć podczas rozmowy? Pojawia się wtedy pustka w głowie? A może jest absolutnie odwrotnie i spontaniczność to twój żywioł? Proponujemy cykliczne EPICkie warsztaty improwizacyjne, na których dowiesz się czym jest impro, dlaczego każdy z nas improwizuje w życiu codziennym. Nauczysz się technik odgrywania na scenie oraz wyrażania emocji w nagłych, niespotykanych sytuacjach! Nauczyć się obserwować i reagować w szybki sposób na zaistniałe sytuacje. Praca pod presją przestanie być już problemem i wiele, wiele innych. A wszystkiego tego nauczymy się razem poprzez zabawę!

Warsztaty są prowadzone przez Jaśminę Dzas Kotlarek. Od wczesnych lat 2000 działa w teatrze amatorskim, grywa w LARPach, Jeepformach i innych formach teatralnych i improwizacyjnych. Zdobyła kilkanaście nagród za kreacje postaci. W wolnym czasie grywa w Larpy oraz Jeepformy oraz tworzy imprezy masowe. Występowała w Polsce jak i za granicą.

Biorąc udział w wydarzeniu, zgadzasz się na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych organizatorów, lokalu i mediach promujących event.

Opinie

Sprawdź się

Organizatorem Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port jest: