• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień rodzinny: Nowy rok, nowy ja! warsztaty architektoniczne dla rodzin z dziećmi

Ah, Nowy Rok! Odświeżona garderoba, długa lista postanowień i nieposkromiona energia. Z takim podejściem można spokojnie góry przenosić, ale na dobry początek w pełni wystarczy jak zaczniemy od stworzenia projektu wymarzonego miasta!

w każdy czwartek (od 13.04 do 15.06.2023), godz. 9:00, 10:00

bilety 15 zł
Kup bilet
maj 20

sobota, godz. 11:00 - 14:00

Gdańsk Stare Miasto, Ołowianka
bilety 40 zł
ulgowy 30 zł
Nasz Ośrodek Edukacji zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6 12 lat wraz z opiekunami na warsztaty architektoniczne. W sobotę 21 stycznia, przyjrzymy się z bliska gdyńskim budynkom modernistycznym. Właściwie, oglądać będziemy jedynie detale architektoniczne, na podstawie których spróbujemy odtworzyć projekt miasta. W naszym zadaniu pomoże nam muzealny projekt Szkło, metal, detal. Gdyński modernizm w sieci.

Warsztaty architektoniczne odbywają w ramach cyklu Dzień Rodzinny.

Liczba miejsc ograniczona! Bezpłatne wejściówki są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do koordynatorki Dnia Rodzinnego Olgi Lewandowskiej: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.

Opinie

Sprawdź się

Ważnym trójmiejskim artystą street artu, tworzącym pod pseudonimem M-city, który stworzył "galerię społecznego muralu" komentującą polską rzeczywistość społeczno-polityczną, jest: